Philipas Seymouras Hoffmanas po dviejų dešimtmečių blaivybės neatsispyrė heroinui – aktorius atsigulė į reabilitacijos kliniką

Philipas Seymouras Hoffmanas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-31 12:25
Philipas Seymouras Hoffmanas prieš 23-ejus metus iš savo gyvenimo išbraukė alkoholį ir narkotikus, tačiau šiemet paslydo – aktorius savo noru atsigulė į reabilitacijos kliniką, kad vėl numalšintų trauką heroinui, praneša TMZ.

Pirmą kartą į reabilitacijos kliniką dėl stiprios priklausomybės Philipas Seymouras Hoffmanas atsigulė dar karjeros pradžioje, būdamas vos 22-ejų. Nuo tada jis visiškai atsisakė alkoholio ir narkotikų.

Maždaug prieš metus „Oskarą“ pelnęs ir dar tris kartus jam nominuotas 45-erių aktorius pradėjo nebeatsilaikyti pagundai. Philipas pats prisipažino, kad jis po truputį pradėjo nesaikingai vartoti receptinius vaistus, o prieš keletą savaičių vėl įniko į heroiną. Kaip pasakojo aktorius, jis beveik savaitę šniokštė heroiną, kol susivokė, jog jam būtina pagalba.

Philipas savo noru užsirašė į reabilitacijos kliniką, kur praleido 10 dienų. Iš klinikos jis buvo išrašytas praėjusį penktadienį ir, tikėdamasis, kad daugiau nebesuklups, grįžo į darbą filmavimo aikštelėje Europoje. Aktorius sakė esantis labai dėkingas savo šeimai ir draugams už supratimą ir pagalbą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama