Petras Daunys su grupe „mini JACK“ džiaugiasi tarptautinio internetinio kanalo pripažinimu

„mini JACK“ / D.Radlinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-02 08:57
Talentingieji muzikos kūrėjai ir atlikėjai Petras Daunys ir Milda Rasilavičiūtė, arba tiesiog duetas „mini JACK“, sulaukė džiugios žinios iš prestižinio „Youtube“ valdomo kanalo VEVO. Neseniai grupė gavo patvirtinimą, kad atitinka visus VEVO kanalo keliamus reikalavimus ir gavo savo poziciją šiame kanale.

Naujajame kanale jau yra patalpinas grupės debiutinis singlas „VAGABOND“ ir jo oficialus vaizdo klipas.

„Kanalas „VEVO“ laikomas prestižiniu muzikos kanalu, todėl jie labai kruopščiai atsirenka atlikėjus ir jų teikiamą muziką. Autorinių dainų ir vaizdo klipų įrašams keliami labai aukšti garso bei vaizdo kokybės reikalavimai. Labai džiaugiamės, kad gavome jų palaiminimą. Tai puikiai motyvuoja judėti pirmyn“, – pasakojo dainininkas Petras Daunys.

Tačiau grupė nemiega ant laurų. Suprasdami, kad gimtoji kalba tautiečiams visuomet išliks širdžiai artimiausia, duetas jau netrukus pažada pristatyti lietuviškąją debiutinio singlo „VAGABOND“ versiją.

„Studijiniai darbai jau pabaigti, viskas įrašyta. Liko tik baigiamieji techniniai darbai, vaizdo klipo įrašymas. Labai stengėmės dėl lietuviško teksto. Naujoji daina kiekvienam lietuviui turėtų tapti tikras sinonimas vasarai. Manome, kad tai bus tikra „bomba“, – vienas kitam antrindami pasakojo atlikėjai.

Klausytojai singlo „VAGABOND“ lietuviškosios versijos premjerą išgirs jau šį ketvirtadienį 18 val., tiesiogiai iš ZIP FM studijos pajūryje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai