Petras Daunys pristato dainą „Play“: „Ji gimė ypatingą mano gimtadienio naktį“

Petras Daunys/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-21 11:04
„Praūžęs karantinas gerokai pakeitė daugelio atlikėjų ir meno atstovų planus. Ne išimtis ir aš. Planuoti koncertai, dainų leidimai, filmavimai, fotosesijos ir daugelis kitų darbų buvo tiesiog atidėti neribotam laikui. Dabar kai viskas baigėsi, o dar ir atšvenčiau savo gimtadienį draugų bury, lyg naujo oro gurkšnį, išleidžiu nauja savo singlą „Play“ kuris gimė per vieną, ypatingą, mano gimtadienio šventimo naktį“, – įspūdžiais apie naujai sukurtą singlą dalinasi atlikėjas Petras Daunys.

Petrai, kaip kilo ši mintis vos per savaitę realizuoti dainą?

Viskas įvyko liepos 13-ąją per mano gimtadienį. Buvau pakviestas į romantišką ir jaukią vakarienę dviems, o pasirodo ten buvo slaptas vakarėlis skirtas būtent mano gimtadieniui paminėti. Susirinko būrys draugų. Vieni jų, Artiomas Penkevičius ir Edgar Koldaras, dabar labiau žinomi kaip SADBOI. Vakarėlis šiek tik užsitęsė. Tiksliau iki paryčių (juokiasi). O per tą laiką kol saulė pakilo labai daug ko priveikėm ir iš to veikimo parašėm priedainį ir melodiją dainai „Play“. Kitą diena susirinkom studijoj, viską pabaigėm iki galo ir per kelias dainas gimė mums visiems labiausiai patinkantis būsimo albumo gabalas.

Praėjusiais metais išleidai keletą dainų, ši, po ilgesnio laiko tarpo. Ar yra kokia priežastis, kad klausytojams teko luktelti tavo naujų dainų?

Tikrai taip. Praėję metai buvo vienokie, šie visai kitokie. Žinoma, kad labai stipriai prie to prisidėjo praėjęs karantinas. Jis visiškai sujaukė visus planus, o ir šiaip, turiu prisipažinti, buvo šiek tiek sujaukęs ir psichologinę būklę, dėl ko šiek tiek jaučiausi demotyvuotas judėjimui pirmyn. Bet dabar viskas susitvarkė, atrodo, kad „įsijungė“ antras kvėpavimas. Šiemet bus dainų, ir tikrai, ne viena, ir ne dvi. Ir labai tikiuos, kad nebebus karantinų (juokiasi).

Tuomet greičiausiai visiems smalsu apie ką tavo naujausia daina?

Apie nesibaigiantį žaismą – „Play“. O tas žaismas gali būti bet kas ir tikrai nebūtina to prie kažko pritemptinėti. Dainos tekstas ganėtiškai seksualus ir erotiškas, tačiau labai subtilus ir iš tiesų nieko nekonkretizuojantis, tad susigalvokime visi sau malonią istoriją ir mėgaukimės muzika paskęsdami sau maloniuose prisiminimuose ar fantazijose.

Įvertinkite:

Fotosesija su arbuzais, meleonais ir citrinomis? Tai dalis žaismo apie kurį kalbi?

Visiškai teisingai. Man, žaismas, laimingas gyvenimas ir dar prie to prisidedantis vasaros periodas asocijuojasi tik su pačiomis ryškiausiomis spalvomis, tad taip ir sugalvojom fotosesijos temą. Spalvingas mano paties kurtas kostiumas, žaisminga fotosesija, daug įvairių vaisių. Man vien pagalvojus apie būsimą fotosesiją veide atsirasdavo šypsena. 

Ko tavo gerbėjams laukti iš tavęs šiemet? 

Šiemet tikrai galiu pažadėti daugiau dainų nei praeitamet. Čia jau labai rimtas pažadas be jokios intrigos. O paintriguot manau dar tikrai spėsiu, bet šiai dienai intrigų teks palaukti.

Naujausi straipsniai