Petras Daunys: „Pagaliau išsipildė mano svajonė!“

Petras Daunys/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-05 13:49
Gruodžio 5 diena atlikėjui Petrui Dauniui nuo šiol asocijuosis ne tik su artėjančiu didžiųjų metų švenčių laukimu, bet ir su nauju karjeros etapu, atlikėjo vidine metamorfoze, svarbių kūrybiškų žmonių atėjimu į jo gyvenimą, ir, žinoma, naujos dainos „Baby“ pristatymu. Kaip sako pats dainininkas – „Pagaliau išsipildė mano svajonė!“.

Nauja daina Baby (tau vienai). Kaip ir kada ji atsirado?

Labai staiga ir netikėtai, kaip ir daugelis dalykų šiemet mano gyvenime. Iš tiesų, vienu metu net buvau pagalvojęs, kad kažkaip reikėtų keisti savo profesinį profilį ir ieškotI kitų krypčių, kur galėčiau tobulėti bei reikštis daugiau ir greičiau, o muzika likusi be galo malonus hobis. Bet gyvenime turbūt taip jau yra, kai randi tą savo pašaukimą, nors ir dažnai abejoji juo, jis bet kokiais būdais siųs tau ženklus, kad tik tu pamatytum, jog eini teisingu keliu ir iš jo nesitrauktum.

Dėl pačios dainos atsiradimo – tai buvo karšta vasaros vidurio diena, kuomet savo instagrame sulaukiau žinutės iš vieno pažįstamo prodiuserio Artiomo Penkevičiaus, kuris išreiškė norą kartu dirbti ir bendradarbiauti. Jo viena iš pasiūlymo sudedamųjų dalių buvo „Baby (tau vienai)“ dainos demo versija. Perklausiau ją ir pasakiau sau:

„Va. Čia. Čia yra tai, kas man patinka, ko aš norėjau, ko aš ieškojau. Tokio skambesio, tokio vibe’o, tokio beato. Žmonių, kurie supranta tokią muziką ir supranta mane.“

Ir taip mes, neilgai trukus, susitikome įrašų studijoje, kur po pačios pirmos sesijos supratome, kad laukia daug bendro ir gražaus laiko kartu. Daina buvo tik dar vienas iš ženklų, įrodymų, kad muzika visgi yra gyva manyje, o mano kelias yra skirtas muzikai.

Apie ką yra daina „Baby“?

Šįkart dainos tekstą rašiau ne aš, o kitas mūsų geras bendras bičiulis Edgaras Koldaras, kuris taip pat labai daug prisideda prie bendros kūrybos. Pradžioje dainos tekstas buvo angliškas (tiesa, reikėtų paminėti, kad „Baby“ turės ir savo anglišką versiją), bet kartu padiskutavę nusprendėm, kad geriau būtų, jei ta daina suskambėtų lietuviškai. Edgaras perrašė tekstą, kuris man labai patiko, ir tiesiog „prilipo“ prie visko, kas tuo metu vyko mano gyvenime. Labai gerai tą dainą pajaučiau ir pasakiau vaikinams: „Greičiau – DAROM!“. Na, o pati daina yra apie tą vienintelę „Baby“, kurios man atrodo per daug apibūdinti nereikia. Vienintelė reiškia vienintelę. Ir tuo viskas pasakyta. Ta, dėl kurios nulėktum į pasaulio kraštą, ta, dėl kurios būsi kantrus, ta, kuri tau pati gražiausia pasaulyje, ta kuriai tu viską atiduotum.

Minėjai, kad pagaliau išsipildė tavo svajonė. 

Svajonė iš dalies yra ir kažkoks tikslas. Mano svajonė buvo atrasti tą tikrąją muzikos kalbą ir pagaliau surasti tą savąjį muzikinį stilių, kurį puikiai jausčiau ir jis galėtų mane tinkamai reprezentuoti.

Galiu atvirai pasakyti, kad tas tikslas, ta svajonė buvo kiek susvyravusi dėl tam tikrų gyvenimiškų priežasčių, daugelio neatsakytų asmeninių klausimų, bendro pasimetimo ką, kur, kaip ir su kuo daryti, bet dabar galiu pasakyti, kad esu beprotiškai laimingas, nes visi tie susvyravymai, abejonės, nepasitikėjimai ir delsimai baigėsi. kadangi išlikau kantrus, nepasidaviau aplinkai, nesustojau ir radau tai, ko tiek laiko ieškojau. Bet svarbiausia, ką radau šioj ilgoj kelionėj, tai – žmonės. Žmonės, kurie mane įkvėpia, kurie manim tiki, kurie man padeda ir jaučia. Tai man yra be galo svarbu. Vertinu tai ir džiaugiuosi.


Naujausi straipsniai