Petras Daunys neigia žinią apie sužadėtuves: tai – pelnytas kolegų pokštas

Petras Daunys / Fotogenijų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-18 10:00
Projektuose „Lietuvos Talentai“, „Šok su manimi“ bei „X-Faktorius“ išgarsėjęs dainininkas radijo laidų vedėjas Petras Daunys (24) sulaukė nuotaikingo kolegų pokšto: šie paskleidė gandą, neva atlikėjas susižadėjo su radijo laidų vedėja Rasa Murauskaite (23).

Naujiena apie radijo stoties „M-1“ laidų vedėjų P.Daunio ir R.Murauskaitės sužadėtuves nuaidėjo vėlyvą sekmadienio vakarą. Kartu šis duetas veda laidą „Sekmadienis su M-1“.

Žinia apie jųdviejų sužadėtuves pasirodė „Facebook“ tinkle: P.Daunio profilyje atsirado įrašas „Ji pasakė TAIP!“, o po juo tučtuojau pasipylė šimtai bičiulių sveikinimų.

Pranešimas Petro Daunio paskyroje
Pranešimas Petro Daunio paskyroje

Kas dedasi jo „Facebook“ paskyroje P.Daunys pastebėjo tik pirmadienio rytą. Žmonės.lt jis patvirtino, kad pranešimas apie sužadėtuves – pasilinksminti norėjusių kolegų pokštas.

„Matyt, palikau įjungtą savo „Facebook“ profilį. Radijuje turime nerašytą taisyklę, kad jei kažkas palieka įjungtą „Facebook“, kiti gali iškrėsti pokštą. Ką darysi, pats kaltas“, – juokėsi P.Daunys.

Žinomas vaikinas Žmonės.lt tikino, kad iš tiesų jį ir R.Murauskaitę sieja vien kolegiški santykiai. Kitaip būti ir negalėtų – juk Rasa turi vaikiną.

Pranešimas Petro Daunio paskyroje
Pranešimas Petro Daunio paskyroje

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai