Peticija prieš „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojus sulaukė atgarsio ir tarp Lietuvos garsenybių

Marijonas Mikutavičius, „Fusedmarc“, Mia / Eriko Ovčarenko, Teodoro Biliūno ir Juliaus Kalinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-13 17:31
Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pergalę išplėšusi grupė „Fusedmarc“ susidūrė su visuomenės pasipiktinimu – internete raginama pasirašyti peticiją, kad ši grupė nevyktų į Kijevą. Peticija sulaukė atgarsio ir tarp Lietuvos garsenybių.

Prieš „Eurovizijos“ nugalėtojus parengta peticija itin papiktino šiame konkurse taip pat dalyvavusią dainininkę Viliją Pilibaitytę-Mią: „Jūs man pasakykite, apie kokius protestus čia visi kalba? Patys išsirinko, patys protestuoja. Arba vieni išsirinko, kiti protestuoja ir taip užburtas ratas. Su galvelėm jiems viskas tvarkoj? Kažkokia visiška anarchija Lietuvoj! Gal išvis nebesiųskit nieko ir tada visi patenkinti bus!?“

Tuo tarpu dainininkas Marijonas Mikutavičius pasijuokė iš to, kad peticijos kuriamos bet kokia proga. Todėl jis „sukūrė“ peticiją dėl... musių.

„Siekiame, kad muses galima būtų mušti, dusinti, nuodyti, traiškyti, pliauškinti, traktoriuoti, deginti, šaudyti ir karti. Degeneratės suknistos“, – rašoma Marijono tekste.

Žmonės.lt primena, kad buvo sukurta peticija ir tam, jog Gyčio Ivanausko sukurtas personažas Lolita Zero būtų grąžintas į „Eurovizijos“ atranką. Tiesa, Lolita Zero grįžo į „Euroviziją“, bet tik po žmonių balsavimo LRT tinklalapyje.

Apskritai, garsaus dainų konkurso tema peticijų puslapyje – ne viena. Dar vienas nepatenkintas žiūrovas sukurpė peticiją „Dėl revoliucijos eurovizijoje – nebenorime daugiau matyti Nacionalinėje eurovizijos atrankoje Giržado, Zilnio ir Ukuraičio!!!”. (Peticijos pavadinimas – netaisytas.)

Naujoji peticija – šalia kitų, ne mažiau įdomių. Pavyzdžiui, yra peticija „prieš mokslo metų ilginimą“, „STOP autobusų ilginimui“, „Kaziuko mugės iškėlimas“, „Apsaugokime Žemųjų Šančių paukščius!“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai