Persona: džinsuota Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-12 07:26
Kažin, ar supermodelis Alessandra Ambrosio rytais mąsliai žiūri į spintą, galvodama, ką apsivilkti. Ji vis tiek atrodo šauniai, kad ir ką pasirinktų. Alessandra mėgsta visa, kas paprasta, ir panikos priepuolis ją ištiktų tik vienu atveju: jei pasaulyje neliktų džinsų.

Nuotraukoje  modelis mūvi „MOTHER x Candice“ denimą, „Ralph Lauren Polo“ kardiganą ir „Saint Laurent“ aulinukus. Ansamblis išties  atrodo taip, tarsi nebūtų kainavęs jokių pastangų, bet  puikiai įtaiko į sezono garbinamą hipių stilių. Improvizuojame ta tema.

Ieškodamos megztuko, atsižvelkite į tai, kad dabar labai madingi įvairiaspalviai dryžiai. Jeigu esate auksarankė, imkite virbalus: tada galima nusimegzti panašesnį   daiktą, kiek pabanguoti juosteles, paįvairinti raštus.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

MISSONI ir DSQUARED2 susegami megztukai

Juoda palaidinė – šventas daiktas. Kiek jų beturėtumėte, visada bus, kur pritaikyti.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

ALIEXPRESS palaidinė

Džinsus galima rinktis. Jei esate įsitikinusi, kad jums tinka tik vienas modelis, jį ir imkite. O jei rūpi mada, reikėtų kliošinių kelnių. 

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

TOPSHOP plėšyti džinsai, CURRENT/ELLIOTT platėjantys džinsai

Paskutinis štrichas – akiniai, batai (rankinę sunkiau pasirinkti): šie aulinukai gyvuoja jau keletą sezonų, akiniai aviatoriai – išvis amžini. Bet dabar jie gražiai prisideda formuojant bohemišką stilių. Nepakenktų ir krūvelė hipiškų apyrankių.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.
Elaima.lt

Temos:

Mada

Naujausi straipsniai