Persimainęs Melanios Trump veidas: po Donaldo Trumpo komentaro šypsena dingo akimirksniu

Persimainęs Melanios Trump veidas / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-25 09:22
Nuo JAV prezidento inauguracijos praėjo jau kelios dienos, tačiau pasaulis vis dar kalba apie įdomiausias tos dienos akimirkas. Kol kūno kalbos ekspertai diskutuoja apie šaltą naujos pirmosios poros tarpusavio elgesį, pro internautų akis neprasprūdo Melanios Trump liūdnas veidas.

Sausio 20-ąją vykusios inauguracijos metu Melania Trump stovėjo už savo vyro, kai buvo paskelbta, kad Donaldas Trumpas oficialiai pradeda eiti JAV prezidento pareigas.

Tuo momentu žmonės pradėjo ploti, o Melanios veidą nušvietė plati šypsena. Tačiau jos džiaugsmingą veidą tuoj pat sudrumstė į ją atsisukęs ir nežinia ką pasakęs Donaldas – vos jis nusigręžė nuo žmonos, Melanios veidas persikreipė ir ji atrodė it žemę pardavusi.

Įdomu, ką tokio Donaldas Trumpas turėjo pasakyti savo žmonai, kad jos veidas šitaip persimainė.

O štai čia galite pažiūrėti visą šios akimirkos vaizdo įrašą:

Ši akimirka neilgai trukus tapo interneto hitu ir žmonės pradėjo ieškoti ir kitų ženklų, rodančių, kad Melania Trump tą dieną buvo ne itin laiminga, o kiti net socialiniuose tinkluose pradėjo neoficialią kampaniją „Išlaisvinkite Melanią“. Žinoma, neapsieita ir be Trumpų šaltų santykių palyginimo su Obamomis, kurie visada atrodo it jauni įsimylėjėliai.

„Melania, sumirksėk du kartus, jeigu tau reikia pagalbos“, – šmaikštavo „Twitter“ vartotojai, o kiti atkreipė dėmesį, kad vienoje nuotraukoje Donaldas ir Melania Trumpai atrodė it išsiskyrusi sutuoktinių pora, priversta šalia sėdėti per savo atžalos vestuves.

Šios akimirkos vaizdo įrašu pasidalijęs portalas 9GAG juokavo, kad šitaip būna „kai sutinki savo bosą lifte“:

15min primena, kad tai buvo ne vienintelė nepatogi situacija, į kurią Melania Trump tądien papuolė.

Kelios valandos prieš tai į Baltuosius rūmus susitikti su Baracku ir Michelle Obamomis naujoji prezidentienė atvyko nešina „Tiffany“ dėžute, kurią įteikė Michelle Obamai.

Šioji nežinojo, kur tą dėžutę dėti, ir įbruko ją savo vyrui į rankas, o jis nunešė dovaną vidun, kad oficialioms nuotraukoms netektų pozuoti su dėžute.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai