Persijos festivalio įkvėptas „Yalda“ ritualas – raktas į skaistesnę odą žiemą

„Yalda“ ritualas/RITUALS nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Tradicinės ceremonijos Persijoje metu žmonės susitikdavo su savo mylimaisiais, galvodavo norus ir valgydavo likusius vasaros vaisius, tokius kaip granatus, arbūzus ir tokiu būdu švęsdavo žiemos atėjimą. Senovės Persijos festivalio įkvėpta „The Ritual of Yalda“ kolekcija ilgiausiomis metų naktimis suteiks jums šilumos, šviesos ir padės geriau jaustis.

Visuose „The Ritual of Yalda“ kolekcijos produktuose rasite pagrindines šiltas ir raminančias granato ir gaivaus arbūzo natas. Abu vaisiai pasižymi antioksidacinėmis ir odą raminančiomis savybėmis, užtikrinančiomis, kad žiemą jūsų oda spindėtų. Tegul žiema būna trumpa, širdyje – šilta. Ir tegul visi jūsų norai išsipildo.
„Yalda“ ritualas/RITUALS nuotr.

JŪSŲ YALDA RITUALAS

Pirmiausiai pasikelkite nuotaiką ir apšvieskite ilgiausias naktis aromatine žvake Hafezsu kerinčiu žiemos aromatu, žadinančiu vaisines natas. Kitas būdas susikurti puikią žiemos atmosferą – namus pakvėpinti kvapiosiomis lazdelėmis.

Ritualą pradėkite nuo dušo želės „Wishful Foaming Shower Gel. Naudodami šias nuostabias vonios putas pasinersite į granatų ir arbūzų aromatą. Arba galite sukurti raminančią aplinką ir ilgai mėgautis karšta vonia su kamuoliukais „Fizzing Bath Bombs“.

Trys prašmatnūs rankų darbo vonios kamuoliukai suteiks Jums išskirtinių įspūdžių, sulėtins Jūsų gyvenimo tempą ir suteiks odai glotnumo. Po dušo ar vonios siūlome įsitrinti odą intensyviu kūno kremu, kurio sudėtyje nėra silikono, parabenų ir mineralinių aliejų. Kremas suteiks jūsų odai glotnumo ir pūko švelnumo. Rankos taps ypač minkštos, jei naudosite maitinamąjį virtuvės rinkinį iš rankų muilo ir balzamo, kuris jungia raminančio granato ir gaivinančio arbūzo natas ir skleidžia kerintį aromatą.

Tęsdami šį atpalaiduojantį ritualą šaltas žiemos naktis galite sušildyti žvakės Massage Candlešviesa.

„Yalda“ ritualas/RITUALS nuotr.

Svarbi ir unikali festivalio Yalda dalis yra, kuomet žmonės susėda aplink korsi – žemo staliuko su šildymo prietaisu viduje, ir skaito 14 a. mistiko Hafez poeziją. Maža to, kiekvieno sėdinčio aplink stalą prašoma susigalvoti norą, o tam buvo sukurta norų išsipildymo dėžutė „Fulfill Your Wish Box“: į keramikinį indą buvo dedamas kvapnusis popierius ir degtukų dėžutė. Lape iš specialios knygos užsirašę norą ar intenciją padekite ir švelniai nupūskite tai. Degdamas popierius skleidžia ypatingą aliejų kvapą.

Kad iki galo mėgautumėtės gyvenimu, nepasiduotumėte žiemos nuovargiui ir visą naktį jaustumėtės nuostabiai, išgerkite puodelį arbatos „Organic Herbal Infusion Tea“, kurios sudėtyje yra granatų, žiemos prieskonių ir migdolų.

Per Kalėdas rūpestį artimaisiais parodykite, dovanodami riboto leidimo rinkinį. Arba, tiesiog pradžiuginkite save šia prašmatnia dėžute, kurioje rasite dušo želę „The Ritual of Yalda“, kūno kremą, kvapniąją žvakę ir kvapius vonios kamuoliukus.

Produktus galima įsigyti parduotuvėse „Rituals Cosmetic“, nurodytuose prekybos centrų skyriuose ir adresu .

Skaitykite daugiau