Perpus jaunesnė dvarininko M.Šventoraičio išrinktoji Lina: „Mus sieja meilės istorija ”

Mindaugas Šventoraitis ir Lina Lila
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-18 14:43
Itin intensyvius, tarsi perkūnas iš giedro dangaus trenkusius jausmus dvarininkas Mindaugas Šventoraitis ir jo mylimoji Lina Lila vadina Dievo dovana. Tai, kad Mindaugui – 60 metų, o Linai kone perpus mažiau – dar tik 32-eji, anot jų, nėra kliūtis harmoningiems santykiams puoselėti.

Stereotipai, pasak įsimylėjėlių, yra apkalbas kuriančių ir jomis besidalijančių žmonių problema. Lina juokiasi: žodžiai, kad ji Mindaugo turto ištroškusi barakuda, yra taip toli nuo tiesos, kad įskaudinti jos jie paprasčiausiai negali. Dvarininkas jai antrina – kaip santykiai gali būti blogi, jei Lina yra visų jo svajonių išsipildymas.

„Ji mano dukra galėtų būti. Tarp mano vieno ir kito sūnaus ji galėtų būti kaip tarpinė dukra, bet mūsų sielos atpažįsta vienas kitą jau šimtus metų. Viskas puiku. Kol kas fiziškai jaučiuosi stiprus, bėgioju, judu, praktikuoju, sveikai maitinuosi daug metų”, – paaiškina dvarininkas M.Šventoraitis.

Lina Lila
Lina Lila

Jam pritaria ir antroji jo pusė, jogos ir sąmoningumo mokytoja Lina Lila. Ji kurį laiką net nesuvokė, kad tarp jų toks didelis amžiaus skirtumas. Tiesa, itin stiprią trauką moteris Mindaugui pajuto iš karto, tik įkėlusi koją į nuostabų jo dvarą.

„Organizavau moterų retritą, ir pastebėjau, kad jis visada šalia. Niekur nuo manęs neatsitraukia. Pajaučiau, kad man labai gera, kai jis netoliese. Pasibaigus užsiėmimams, Mindaugas pradėjo planuoti bendrą veiklą ir, nors visai netrukus turėjau išskristi į Balį, savo kelionę kuriam laikui atidėjau. Pajutau, kad mus sieja kelis šimtmečius trunkanti meilės istorija”, – laidoje „Nuo...Iki...” atvirauja Lina Lila.

Mindaugas Šventoraitis
Mindaugas Šventoraitis

Tiesa, prie Kauno esančio Babtynės dvaro savininkui M.Šventoraičiui iki tol, kol sutiko Liną Lilą, meilėje teko ne kartą nusivilti. Vyras atsidūrė dvasinėje duobėje nutrūkus santykiams su dailininke Migle, su kuria kartu kūrė ir puoselėjo mylimą dvarą.

Šiandien Mindaugas supranta, kodėl buvusioji išėjo kurti santykius su kitu, ir dėl to kaltina tik pats save. „Turi rodyti dėmesį, nes moteris visą laiką nori dėmesio ir nori jo daug. Netinka požiūris – kartkartėmis paglostysiu, į metus kartą gėlių padovanosiu ir su gimtadieniu pasveikinsiu. Taip pasieki tokią situaciją, kai tampi apatiškas savo antrajai pusei. O tai jau pradžios pabaiga. Tačiau, tiek, kiek davė man Visata supratimo, kiek atnešė man Viešpats suvokimų, su dabartiniu protu Miglės aš jau nebepaleisčiau, ją išlaikyčiau kaip moterį“, – LNK laidoje „Nuo...Iki” pasakoja M.Šventoraitis.

Mindaugas Šventoraitis ir Lina Lila
Mindaugas Šventoraitis ir Lina Lila

Dvarininkas neslepia – po skyrybų bandė ieškoti pažinčių internete, tačiau teko susidurti su pinigų ir statuso ištroškusiomis moterimis, jis nuo jų pradėjo slėpti savo tapatybę. Kviesdamas damas į pasimatymus, neatskleisdavo, kad yra buvęs verslininkas, dvaro savininkas. Tiesa, rimtų santykių per internetą vyrui sukurti vis dėlto nepavyko. Dabar jis džiaugiasi – pagaliau sutiko savęs vertą svajonių moterį.

Kokius iššūkius įsimylėjėliams teko įveikti ir kokie dar tik laukia - pirmadienį LNK laidoje „Nuo...Iki...“.

Naujausi straipsniai