Pernelyg seksuali Bar Refaeli maudymosi kostiumėlių reklama uždrausta Izraelio televizijoje

Bar Refaeli „Hoodies“ maudymosi kostiumėlių reklamoje / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-06 11:08
Nėščios manekenės Bar Refaeli naujas maudymosi kostiumėlių reklamas jos gimtajame Izraelyje buvo uždrausta rodyti geriausiu televizijos laiku.

Buvusi Leonardo DiCaprio draugė, kuri neseniai ištekėjo ir šiuo metu laukiasi pirmagimio, drauge su „Hoodies“ dizaineriais kūrė maudymosi kostiumėlių liniją ir apie ją paskelbė „Instagram“ nuotrauka, kuriai pozavo būdama penktą mėnesį nėščia, tačiau Izraelio cenzoriai mano, kad televizijos reklamomis buvo nueita per toli ir jos įžeis žiūrovus.

Tose reklamose, kurios buvo nufilmuotos, kai Bar Refaeli buvo trys mėnesiai nėščia, ji sukinėjasi vilkėdama kuklaus dydžio bikinį, persivelka jo kelnaites automobilyje ir maudosi duše.

Kaip rašė „The Times of Israel“, Antrosios transliacijų administracijos televizijai ir radijui pareigūnai nurodė ištrinti iš reklamos tas vietas, kuriose manekenė yra nuoga ir kuriose iš arti filmuojamas jos užpakaliukas. Tik tada tas reklamas bus galima rodyti po 22 valandos.

Bar Refaeli Izraelio cenzorius supykdė ir 2014 metais, kai jie nusprendė, kad jos apatinių „Hoodies“ reklama yra pernelyg „karšta“.

Tą reklamą, kurioje Bar Refaeli buvo nufilmuota lovoje su mapetu, taip pat buvo uždrausta rodyti geriausiu vakaro laiku dėl „seksualinių insinuacijų“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai