Pernai vestuves su vyru Mirko atšokusi Edita Daniūtė pasikeitė pavardę: Italijoje to padaryti negalėjo

Editos ir Mirko Gozzoli šeimos gyvenimas Italijoje iki karantino / Gedmanto Kropio / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-28 13:06
Laiką Lietuvoje su šeima – sūnumi Romeo, dukra Evita ir sutuoktiniu Mirko Gozzoli – leidžianti šokėja Edita Daniūtė spėjo ne tik pasilsėti, daugiau dėmesio skirti artimiesiems, bet ir pasikeitė pavardę. Nuo šiol ji oficialiai – Gozzoli.

Žmonės.lt Edita pasakojo, kad susituokusi su vyru Mirko Gozzoli, Italijoje pavardės ji dėl formalumų pasikeisti negalėjo. O štai karantino metu į Lietuvą su šeima grįžusi moteris ne tik pailsėjo, bet ir susitvarkė reikiamus dokumentus. Netrukus jos pase bus įrašyta Gozzoli pavardė.

 

Mirko ir Edita Gozzoli/ Asmeninio albumo nuotr.
Mirko ir Edita Gozzoli/ Asmeninio albumo nuotr.

Pasikeitusi pavardę Edita su keliais draugais ir vyru šios įvykio išvyko atšvęsti į pajūrį. Šokėjos sutuoktinis Mirko Palangoje ir Nidoje lankėsi pirmą kartą.

Edita pasakojo, kad vyras neslėpė susižavėjimo lietuviška gamta. Tiesa, abiems vanduo jūroje dar pasirodė per šaltas, todėl kompanijai visais pajūrio teikiamais malonumais pasimėgauti nepavyko. 

 

 

View this post on Instagram

#gozzoli❤️

A post shared by Edita Daniute (@edita_daniute) on

Vasarą Gozzoli šeima į Lietuvos pajūrį taip pat negrįš. Edita išdavė, kad su vaikais birželį vyksta į namus Italijoje. „Ten gyvenime prie jūros, todėl ja pasidžiaugsime namuose“, – kalbėjo Edita. 

 

Primename, kad 2019-ųjų birželio 15-ąją žinoma šokėja Edita Daniūtė su vyru Mirko Gozzoli atšventė vestuves.

Edita su Mirko jau kurį laiką gyvena Italijoje, Toskanos regione esančiame Livorno mieste.  Šioje šalyje pernai jie ir nusprendė vienas kitam ištarti lemtinguosius taip. Civilinė santuokos įregistravimo ceremonija vyko vaizdingoje vietoje ant Ligūrijos jūros kranto.

Jaudinančioje ceremonijoje dalyvavo Editos ir Mirko vaikai, artimiausi žmonės ir gausus būrys šokėjų iš viso pasaulio. Pora jų meilės liudininkais tapti pakvietė beveik šimtą svečių.

Naujausi straipsniai