Apdovanojimų „Žmonės 2018“ vedėja Inga Jankauskaitė ruošia įspūdingą numerį

Inga Jankauskaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-21 10:48
Pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2018“ nugriaudės jau šį vakarą. Iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu bus pagerbti publikos mylimiausieji prasidės 19:30. Ją tiesiogiai bus galima žiūrėti per LNK.

Prie apdovanojimų ceremonijos vairo šiemet stojo Inga Jankauskaitė – praėjusių metų apdovanojimų laureatė, apdovanojimuose „Žmonės 2017“ pripažinta mylimiausia televizijos laidų vedėja.

Artėjant renginiui, paširdžiai virpa net ir patyrusiai vedėjai. „Daug kas priklauso nuo mėnulio, žvaigždžių, planetų išsidėstymo ir nuo to, ar turi su kuo scenoje „mėtytis kamuoliukais“, – neslepia Inga. – Šįkart turėsiu net kelis partnerius – tikiuosi labai gero žaidimo.“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Nori nenori, tokiais Ingos žodžiais privalai patikėti. Ingos Jankauskaitės ir Iljos Gun muzikinis numeris per praėjusių metų apdovanojimų ceremoniją buvo tas, apie kurį kalbos netilo dar kelias savaites.

Ilja kartu su Inga atliko jau anapus iškeliavusių pasaulio muzikos žvaigždžių Leonardo Coheno, Prince’o, George’o Michaelo, Davido Bowie žymiausių hitų popuri. Kažkada per vieną renginį užsimezgusi Ingos ir Iljos pažintis išaugo į neįtikėtinai patrauklų duetą. „Beauty and the beast“ („Gražuolė ir pabaisa“), – juokdamasis jį vadino Ilja.

Jau šį vakarą Inga žiūrovus nustebins nauju numeriu. Muzikinį šou I.Jankauskaitė ruošia su aktoriumi Vytautu Rumšu jaunesniuoju. Duetas scenoje surengs stebuklo ir meilės persmelktą pasirodymą.

Jo belaukiant – prisiminkite Ingos Jankauskaitės ir Iljos Gun pasirodymą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai