Pernai patyrusi persileidimą „Gražiosios melagės“ žvaigždė Shay Mitchell džiaugiasi nėštumu

Shay Mitchell
Šaltinis: Žmonės
AA

Serialo „Gražiosios melagės“ („Pretty Little Liars“) žvaigždė Shay Mitchell (32) pranešė džiugią žinią – ji kartu su mylimuoju aktoriumi Matte Babeliu laukiasi kūdikio.

Kultinio serialo žvaigždė naujieną pranešė neįprastai – platformoje „Youtube“ pasidalydama vaizdo įrašu, kuriame pasipasakojo apie nėštumo metu patirtus skaudžius išgyvenimus, rūpesčius ir džiaugsmus.

Džiugią žinią aktorė paskelbė ir socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalydama nuotrauka, kurioje matyti gerokai suapvalėjusi moters figūra. 

Tiesa, aktorės kelyje į nėštumą ne viskas buvo taip parasta. Sausio mėnesį Shay prisipažino, kad praėję metai jai atnešė ir ypatingai skaudžių išgyvenimų – ji neteko kūdikio.

Aktorė, kaip ir daugelis socialiniuose tinkluose apžvelgė praėjusius 2018-uosius. Su savo gerbėjais ji pasidalijo tragiškomis naujienomis. 

„Nors tai buvo nuostabūs metai, jie nepraėjo be sunkumų. Mes visi susiduriame su įvairiausiais sunkumais ir iššūkiais gyvenime. Kartais socialinėje medijoje lengviau tiesiog džiaugtis gražiais dalykais, tačiau būtent dėl to jie yra kritikuojame dėl iškreiptos realybės. Instagrame mane seka daugybė žmonių ir tai mane verčia ir kuklintis, ir tuo pačiu veda į priekį. Jūs mane labai stipriai palaikėte ir tai man padėjo išgyventi tamsiausias gyvenime dienas. Viena iš jų buvo pernai – po to, kai patyriaus persileidimą, praradau vaiką, viltis ir svajones“, – išgyvenimais dalijosi įžymybė, 

Skaitykite daugiau