Pernai apdovanojimus praleidusi Justina Rudokė: „Šįkart vyrui prie suknelės neleidau prisiliesti“

Ramūnas Rudokas su žmona Justina/ Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-24 09:36
Aktorius ir režisierius Ramūnas Rudokas į apdovanojimus „Žmonės 2020“ atvyko lydimas žmonos Justinos Rudokės. Pora džiaugėsi, kad šįmet pavyko sudalyvauti renginyje.

Praėjusiais metais Rudokams šventę sugadino sugedęs Justinos suknelės užtrauktukas. Jau kitą dieną po apdovanojimų ji guodėsi, kad negalėjo atvykti, nes neturėjo kuo apsirengti.

„Praeitais metais puošiausi kaip Pelenė ir suknelės užtrauktukas suplyšo vyro rankose. Šiais metais prisiminėme šią istoriją, todėl apsidrausdama paprašiau makiažo meistrės, kad man užtrauktų suknelę. Neleidau vyrui prisiliesti, nes pabijojau, kad vėl gali kažkas atsitikti“, – juokėsi Justina Rudokė. 

Justina apdovanojimams pasirinko dizainerės Aidos Kapočiūtės kurtą drabužį. Nors pora nėra dažni renginių svečiai, Justina ir Ramūnas vieningai prisipažino, kad „Žmonių“ apdovanojimai – vienas laukiamiausių jų renginių metuose.

Ramūnas Rudokas su žmona Justina/ Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Ramūnas Rudokas su žmona Justina/ Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Žmones labai mėgstu, ko nemėgstu tai – žmonių savo namuose, man užtenka šeimos“, – kalbėjo Ramūnas Rudokas ir pridėjo, kad jam buvo labai įdomu, kas taps vakaro laimėtojais. Tiesa, Ramūnas juokėsi, kad didžiausia jo renginio favoritė – žmona.

„Kol kas žmona daugiausiai laiko praleidžia su vaiku, todėl jai įteiktas apdovanojimas už buvimą geriausia žmona, mama, virėja, tvarkytoja ir mūsų namų žvaigžde“, – juokėsi R. Rudokas.

Naujausi straipsniai