Permanentinis makiažas išgyvena piką: siūlo net ilgalaikius skaistalus

Gitana Vizgaitienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-09 10:42
Itin greitas šių dienų gyvenimo tempas moterims nepalieka laiko rytiniam gražinimuisi prie veidrodžio. Kuri gi moteris netrokšta atrodyti žavingai, pasitempusi ir spinduliuoti grožiu nuo pat ankstyvo ryto iki vakaro? Apie ilgalaikio makiažo naujoves pasakoja Mikropigmentacijos centro įkūrėja, lektorė ir meistrė Gitana Vizgaitienė.

Ilgalaikis makiažas net skruostams

Aktyvi, savimi pasitikinti moteris – žodžiai, puikiai apibūdinantys šiuolaikinės, nuolat skubančios moters įvaizdį, todėl nepriekaištingas makiažas – kiekvienos moters vizitinė kortelė.

„Ilgalaikis makiažas yra viena populiariausių procedūrų, kuri šiuo metu išgyvena piko metą. Moterys greitai pajuto patogumą kaip jo pagalba galime paryškinti veido bruožus: pakoreguoti antakių formą, optiškai padidinti akis, paryškinti lūpų kontūro liniją. Liepos mėnesį pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas permanentinio makiažo simpoziumas, kuriame bus pristatytos naujausios ilgalaikio makiažo tendencijos. Bus demonstruojama ne tik natūralus antakių microblading’o, akių patempimo, šešėliavimo, ombre lūpų atlikimo technikos, bet ir neįtikėtina naujovė iš Italijos – kaip įvesti skaistalus skruostams“, džiaugiasi meistrė.

G. Vizgaitienė įsitikinusi, jog meistras, dirbantis šioje srityje, privalo nuolatos tobulėti ir keltis kvalifikaciją. Naujos technikos ir jų atlikimo tendencijos, skirtingi klientų lūkesčiai, odos tipai ir konkurencija verčia pasitempti.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.


Populiariasia procedūra antakių ryškinimas

„Antakių ryškinimas šiuo metu yra viena populiariausių procedūrų. Mikropigmentacijos centras ganėtinai dažnai sulaukia skambučių, laiškų, kuomet moterys prašo padėti ištaisyti kitų atliktą darbą ir pašalinti klaidas“, – savo įžvalgomis dalinasi meistrė.

Specialistės teigimu, šiuo metu rinkoje atsiradęs ilgalaikio makiažo šalinimo metodas yra mediciniškai saugus ir sertifikuotas. Šio metodo pagalba, kitaip nei anksčiau, galima maksimaliai pasiekti norimą rezultatą saugiai, neskausmingai, nepaliekant randų ir išvengiant šalutinių poveikių“, – teigia G. Vizgaitienė.

Rengiami mikropigmentacijos kursai

Mikropigmentacijos centro komandos teigimu, atsiranda vis daugiau moterų, norinčių pakeisti ir įgyti naują specialybę – tapti mikropigmentacijos meistre. Tai skatina auganti paklausa procedūroms.

Pati G. Vizgaitienė prieš keturioliką metų dirbo vadovaujamą bankininkystės darbą, kuomet netikėtai iškeitė jį į mikropigmentacijos meistrės specialybę ir dabar skatina kitas, kurios pavargo nuo kasdieninės darbo rutinos, nebijoti išdrįsti keisti specialybės.

Žmonės.lt
Temos:
Stilius

Naujausi straipsniai