Permainos grupėje „2 Donatai“: pasitraukus vienam Donatui, naujokas pakrikštytas tokiu pat vardu

Grupės „Du Donatai“ nariai Donatas Čižauskas ir Karolis Akulavičius / „Zuzi muzika“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-25 12:36
Grupės „2 Donatai“ nariai Donatas Balvočius ir Donatas Čižauskas prieš keletą metų buvo suburti į grupę ir jau žino, ką reiškia turėti didžiulę savo gerbėjų armiją, kuri koncertuose kartu dainuoja populiariausias grupės dainas. Nors ir atrodo, kad kiekvienas atlikėjas siekia tokio pripažinimo ir populiarumo popscenoje, visgi Donatas Balvočius po ilgų svarstymų nusprendė pasitraukti iš grupės.

Dažnam atlikėjo profesija gali pasirodyti pavydėtina, tačiau tik šios srities atstovai gali patvirtinti, kiek daug vardan populiarumo reikia paaukoti. Didžiulis tempas, koncertų maratonai ir įvairūs televiziniai projektai lėmė Donato pasitraukimą iš grupės.

Turiu šeimą, turiu dar visai mažą vaiką, kurį matau labai retai... O noriu matyti ir joks populiariumas man neatstos viso to, – sakė Donatas Balvočius.

„Visa šita situacija labai paprasta. Turiu šeimą, turiu dar visai mažą vaiką, kurį matau labai retai... O man dabar to nesinori. Noriu matyti ir auginti jį ir joks populiariumas man neatstos viso to. Svarbiausia, kad pasitraukiu ramia širdimi, nes žinau, kad su Donatu padarėme labai daug.

Turėjau nežmoniškai gerą laiką grupėje, o mano vietą keičia tikrai puikus atlikėjas, todėl nerimo jokio nėra ir perleidžiu savo vairą į patikimas rankas. Tikriausiai čia buvo vienas iš geriausių mano gyvenimo etapų ir dėl to turiu dėkoti ne tik Donatui, bet ir visam ZUZI kolektyvui“, – apie pasitraukimą iš grupės pasakoja D.Balvočius.

Donatą Balvočių grupėje keičia taip pat stipraus balso ir sceninės patirties turinis Karolis Akulavičius, kuris kitiems žinomas, kaip ventukas, projektų „Lietuvos balsas“, „Triumfo arka“ ar „Žvaigždžių duetai“ dalyvis. Būtent viename iš projektų Karolis ir susipažino su būsimu savo scenos partneriu.

„Zuzi muzika“ nuotr.
„Zuzi muzika“ nuotr.

„Su Donatu Čižausku susipažinau „Lietuvos balsas“ projekte. Nepamenu, kaip mes ten pradėjome bendrauti, tik prisimenu, kad susitikus žodžio kišenėje neieškojome nei vienas. Bendrą kalbą radome iš karto, tarsi būtų susitikę seni pažįstami. O dabar, ne per seniausiai, vieną rytą gėriau virtuvėje kavą ir paskambino Donatas su konkrečiu pasiūlymu. Ar nori tapti mano scenos partneriu? Turėjau dieną pagalvoti ir įvertinęs viską, sudėjęs pliusus ir minusus, sutikau. Manau čia dar viena puiki galimybė, prisijungiant prie prodiuserinės kompanijos ZUZI, toliau koncertuoti, įgyvendinti savo tikslus ir pasirodyti dar iš kitos pusės“, – pasakoja naujasis grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius.

Ir nors Karolis prisipažįsta, kad prieš tai apie grupės veiklą labai nesidomėjo ir dainas išgirsdavo tik per radijo stotis, dabar tikina klausantis visą grupės repertuarą po kelioliką kartų per dieną kartu mokindamasis dainų tekstus, nes jau rudenį grupė kartu su naujuoju nariu surengs pirmąjį koncertinį turą per Lietuvą.

„Džiaugiuosi savo pasirinkimu ir jei taip nusprendžiau, vadinasi pasižadėjau sau ir kitiems dėti didžiules pastangas, kad mūsų grupė ir toliau džiugintų žmones, kiekvienu savo pasirodymu. Pats asmeniškai stengsiuos nenuvilti Donato ir visos komandos, o kartu su scenos kolega sieksim tobulėti, nesustoti vietoje, kurti dainas. Gyvenime turėjau nemažai patirties, koncertų atžvilgiu. Tad į šią grupę atėjau su konkrečiais tikslais ir svarbiausia noriu, jog mūsų dainos pasiektų žmonių širdis”, – entuziastingai mintimis dalinasi Karolis.

„Zuzi muzika“ nuotr.
„Zuzi muzika“ nuotr.

Donatas Čižauskas į kardinalius grupės pokyčius reaguoja teigiamai.

„Aš manau, kad permainos visur ir visada yra tik į gerą… Normalu, kad iš pradžių buvo šiek tiek nerimo, bet tik dėl to, nes Donatą pažinojau tiek, kad buvom lyg vienas kumštis ir todėl buvo lengva dirbti kartu. Ačiū jam! Jokio pykčio tikrai nelaikau ir linkiu tik didžiausios sėkmės... Visada galvoju, kad viskas gyvenime nutinka taip, kaip ir turi nutikti. O su Karoliu jau praleidau nemažai laiko repetuojant ir jau po pirmų repeticijų pasidarė visiškai ramu, nes pamačiau, kaip jis visas švyti noru dirbti ir siekti geriausio. Jeigu trumpai, tai naujuoju Donatu esu patenkintas!“, – juokiasi Donatas Čižauskas.

Daugiausiai klausimų grupė sulaukė dėl savo pavadinimo. Ar ir toliau atlikėjai scenoje vadinsis dviem Donatais? Rimtai į tai pažiūrėjusi grupę prodiusuojanti kompanija nusprendė surengti Karolio įšventinimą ir pakrikštyti jį Donato vardu.

Karoliui teko išbandymas, patvirtinantis jo drąsą ir įvairių iššūkių priėmimą. Pakilę oro baloniu Karolis ir Donatas atliko dalį savo repertuaro, o pasiekus žemę Donatas užtikrintai įteikė krikšto liudijimą, oficialiai patvirtinantį Karolio sceninį vardą – Donatą.

„Zuzi muzika“ nuotr.
„Zuzi muzika“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama