Inetos Puzaraitės-Žvagulienės mylimiausieji priversti pasilikti namuose: neliūdi ir dalijasi nuotaikingomis akimirkomis

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nepastovūs orai į Inetos Puzaraitės-Žvagulienės ir Ąžuolo Žvagulio šeimą atnešė keletą pavasariškų, tačiau nerimtų problemų. Šiuo metu Inetos vyras ir dukra Barbora leidžia namuose, jaukiai susiglaudę šiltoje lovoje. „Tai paprasčiausias peršalimas, nieko daugiau", – optimistiškai nusiteikęs tikina Ąžuolas.

„Drauge sirgti linksmiau", - atvirauja I. Puzaraitės-Žvagulienės mylimasis ir drauge su savo dukryte Barboryte dalijasi nuotaikingu vaizdo įrašu. Tėtis neliūdi, kad tenka į šalį mesti darbus ir šiek tiek pasigydyti namuose. O kaipgi kitaip, juk šalia – puiki kompanija. Kartu su dukra ir jokios ligos nebaisios.

Barbora, kuriai jau greitai sukaks dveji metukai, netrukus sulauks sesutės arba broliuko, mat jos mama Ineta Puzaraitė-Žvagulienė neseniai paskelbė žinią, jog laukiasi antrojo vaikelio. Negana to, mažylės laukia ir dar viena puiki staigmena. Jos teta Irūna Puzaraitė-Čepononienė su vyru Roku taip pat pranešė apie ilgai lauktus gandrus. Netrukus Barborytė iš mažiausios taps vyriausia tarp visų giminės mažųjų.

Anksčiau Ineta viešai nesyk kalbėjo trokštanti ir vėl susilaukti vaikelio. Kaskart išgirdusi klausimą apie galimą šeimos pagausėjimą ji atsakydavo besitikinti, kad tai netrukus įvyks.

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių dukros Barboros krikštynos (37 nuotr.)
+31

Skaitykite daugiau