Pergalingai pasibaigusį mažąjį Eurolygos finalą stebėjo ir garsūs krepšinio gerbėjai

Liepa ir Evaldas Norkevičiai, Arvydas Sabonis ir Anna Douka-Jasikevičius / Socialiniai tinklai
Gabrielė Tekutytė
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-20 20:17
AA

Sekmadienio vakaras virto istoriniu momentu – „Žalgirio“ komanda iškovojo trečiąją vietą Eurolygos mažajame finale ir sutriuškino Maskvos CSKA ekipą rezultatu 77-79 . „ Žalgiris“ į Eurolygos mažąjį finalą paskutinį kartą buvo patekęs tik 1998/99 metų sezone, tad Šarūno Jasikevičiaus treniruojama komanda tikrai turi, kuo didžiuotis!

Kartu su „Žalgirio“ sirgaliais tribūnose sėdėjo ir aistringai krepšininkus palaikė trenerio Dariaus Songailos žmona – rinkodaros specialistė Gintarė Songailė su dviem sūnumis, vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna Douka-Jasikevičius, trenerio asistento Dariaus Maskoliūno žmona – nekilnojamojo turto nuomos bendrovės „Technopolis Lietuva“ vadovė Lina Maskoliūnė , puolėjo Aaron White žmona Grace White ir krepšininko Antano Kavaliausko žmona Amanda Kavaliauskas.

Rungtynių eiga:

„Žalgiriui“ rungtynės prasidėjo sėkmingai – atsikovotas ginčo kamuolys ir pirmieji „Žalgirio“ lyderio Kevin Pangos rungtynių taškai komandai prognozavo sėkmingą pirmojo kėlinio pabaigą – 3 taškų persvara kėlinys baigėsi „Žalgirio“ komandos naudai. (19-22)

Nors po dviejų antro kėlinio minučių CSKA prisivijo ir rezultatas susilygino, šį sezoną retai iš trijų taškų zonos atakuojantis komandos kapitonas Paulius Jankūnas išvedė „Žalgirio“ komandą į priekį trimis taškais (26-29).
Po pirmos rungtynių pusės rezultatyviausiu „Žalgirio“ krepšininku tapo Vasilije Micić, kuris per 13 minučių pelnė net 11 taškų! Po antro kėlinio „Žalgiris“ pirmavo (35-41).

Taip pat ir trečiame kėlinyje sėkmė „Žalgirio“ komandos iš rankų nepaleido. Pirmoje trečiojo kėlinio pusėje „Žalgirio“ gynyba buvo ideali, komanda visiškai dominavo aikštelėje. Krepšininko Akselio Tupano tritaškis vainikavo trečio kėlinio pabaigą rezultatu 48-69 „Žalgirio“ komandos naudai.

Nors paskutinio ketvirto kėlinio pabaiga buvo išties įtempta, „Žalgirio“ komanda nepasidavė ir pasipuošė bronzos medaliu! Galutinis rezultatas 77-79.