Perdozavimo pasekmes Demi Lovato jaučia iki šiol: pažeistos smegenys, patyrė tris insultus

Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-18 16:26
2018 metais po narkotikų perdozavimo vos per plauką gyva likusi dainininkė Demi Lovato (28) prakalbo apie savo sveikatos būklę. Dokumentiniame filme „Dancing With The Devil“ Demi atviravo, kad perdozavimo pasekmes jaučia iki šiol.

Kaip praneša „People“, 2018 metais sąmonę praradusi D.Lovato buvo rasta savo namuose Los Andžele. Dainininkė buvo išgabenta į artimiausią ligoninę, kurioje paaiškėjo, kad moteris perdozavo narkotikų.

„Mane ištiko trys insultai ir širdies priepuolis“, – dokumentiniame filme „Dancing With The Devil“ prisipažino atlikėja.

D.Lovato teigė, kad narkotikų perdozavimas visiems laikams pakeitė ne tik jos gyvenimą, bet ir padarė nepataisomą žalą sveikatai – dainininkei pažeistos smegenys, o dėl sutrikusio regėjimo, ji nebegali vairuoti automobilio bei skaityti.

„Teko susitaikyti su daugybe padarinių ir jaučiu, kad jie manęs dar neapleidžia. Esu dėkinga už tuos priminimus, tačiau dar dėkingesnė esu už tai, kad man nereikėjo ilgai gydytis nuo priklausomybės“, – pasakojo dainininkė.

Demi Lovato / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Demi Lovato / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Demi atskleidė, kad sudėtingus praeities išgyvenimus ji laiko pamokomis, tad savo gyvenime nieko nekeistų.

„Tai buvo skausminga kelionė, kurią prisiminusi, kartais nuliūstu, nes pamenu tą skausmą, tačiau dėl nieko nesigailiu. Tai mane suformavo tokią, kokia esu dabar“, – atviravo ji.

D.Lovato pasakojo, kad į narkotikų liūną įklimpo dėl nesibaigiančių nesėkmių asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Atlikėja atvira – viešai prabilti apie priklausomybę ją paragino noras padėti kitiems.

„Esu atlikėja, kuriai rūpi jos bendruomenė, o mano bendruomene yra visa planeta, tad sieksiu visuomet padėti“, – kalbėjo D.Lovato.

Demi Lovato / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Demi Lovato / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

2018 metais narkotikų perdozavusi D.Lovato gydėsi ne vienoje reabilitacijos klinikoje. Iki tol atlikėja net šešerius metus nevartojo narkotinių medžiagų. 

„Aš visuomet atvirai kalbėjau apie savo priklausomybes. Supratau tai, kad ši liga taip paprastai nedingsta. Tai yra dalykas, su kuriuo aš dar nebaigiau kovoti“, – pradėjusi gydytis skelbė ji.

D. Lovato slaugantys medikai vėliau atskleidė, kad moteris vartojo itin stiprias psichotropines medžiagas: metamfetaminą ir heroiną.

Naujausi straipsniai