Per vieną dieną – net trys pasaulinio lygio žvaigždės Vilniaus oro uoste

„Cyanide & Happiness“ kūrėjas Robas DenBleyker, Badą Bandį seriale „Vedęs ir turi vaikų“ įkūnijęs Davidas Faustino, „Vaikštantys numirėliai“ žvaigždė Stevenas Ogg / G. Varnelytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-19 20:35
Ketvirtadienį Vilniaus oro uoste – neeilinė pasaulinių žvaigždžių koncentracija. Per pietus čia nusileido daugiausiai sekėjų pasaulyje turinčių internetinių komiksų „Cyanide & Happiness“ kūrėjas Robas DenBleyker, vakare – visame pasaulyje garsūs aktoriai. Pirmasis atvyko Badą Bandį seriale „Vedęs ir turi vaikų“ įkūnijęs Davidas Faustino, kiek vėliau ir „Vaikštantys numirėliai“ bei „Grand Theft Auto V“ žvaigždė Stevenas Ogg.

Visame pasaulyje žinomo kūrėjo bei aktorių atvykimo priežastis yra šį savaitgalį vyksiantis ir dešimtis tūkstančių lankytojų subursiantis, kasmetinis populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics 2019“. Į Vilnių atvykusį aktorių David Faustino Baltijos šalių auditorijai pristato JAV ambasada Lietuvoje, tuo tarpu aktorių Steven Ogg – kanalas „FOX“.

Badą Bandį seriale „Vedęs ir turi vaikų“ įkūnijęs Davidas Faustino / G. Varnelytės nuotr.
Badą Bandį seriale „Vedęs ir turi vaikų“ įkūnijęs Davidas Faustino / G. Varnelytės nuotr.

„Sklandžiai praėję aktorių ir kūrėjų skrydžiai – svarbi mūsų renginio sėkmės sąlyga. Džiaugiamės, kad pirmųjų mūsų šių metų renginio svečių atvykimas praėjo sėkmingai ir neatsiliekant nuo tvarkaraščio. Šiandien svečiai keliauja ilsėtis, o rytoj turės pirmąją progą susipažinti su sostine, jos apylinkėmis bei čia jų laukiančiais gerbėjais“, - sako renginio „Comic Con Baltics“ organizatorius Tomas Vievesis.

Oro uoste atvykusias žvaigždes pasitiko renginio atstovai, lydėsiantys ir asistuosiantys svečiams viso „Comic Con Baltics 2019“ savaitgalio metu. Taip pat, atvykusį „Cyanide & Happiness“ kūrėją Rob DenBleyker, aktorius David Faustino ir Steven Ogg pasitiko asmeniniai vairuotojai bei renginio partnerio „Renault“ suteikti svečių komfortą garantuosiantys automobiliai.

„Cyanide & Happiness“ kūrėjas Robas DenBleyker / G. Varnelytės nuotr.
„Cyanide & Happiness“ kūrėjas Robas DenBleyker / G. Varnelytės nuotr.

„Vėlų šiandienos vakarą laukiame iš Denverio, JAV atskrendančio žvaigždžių kaukių kūrėjo Landon Meier su įspūdingu jo bagažu – realistiškomis 3D garsenybių kaukėmis. Rytoj iš Izraelio turėtų atvykti viena garsiausių internetinių komiksų kūrėjų porų Yehuda ir Maya Devir bei serialo „Vikingai“ žvaigždė Georgia Hirst“, - sako T. Vievesis.

Susitikti su į sostinę atvykusiais garsiais aktoriais ir filmų bei komiksų kūrėjais gerbėjai galės jau šį šeštadienį ir sekmadienį – rugsėjo 21-22 dienomis – „Litexpo“ parodų rūmuose, Vilniuje.

„Vaikštantys numirėliai“ bei „Grand Theft Auto V“ žvaigždė Stevenas Ogg / G. Varnelytės nuotr.
„Vaikštantys numirėliai“ bei „Grand Theft Auto V“ žvaigždė Stevenas Ogg / G. Varnelytės nuotr.

Trečius metus iš eilės vyksiančiame renginyje lankytojų taip pat lauks naujausių lietuviškų filmų pristatymai, trumpametražių lietuviškų filmų peržiūros, vaizdo žaidimų ir jiems skirtos moderniausios įrangos išbandymas, komiksai ir pasaulyje garsūs komiksistai, cosplay pasirodymai, šeimų erdvė ir daug kitų, tiek suaugusiems, tiek mažiesiems skirtų pramogų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai