Per vestuvių metines Eva Longoria nuo savo vyro sulaukė romantiškos staigmenos

Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-24 08:00
Aktorės Evos Longorios (42) meilės keliai – vingiuoti. Tris kartus ištekėjusi ir du iš jų išsiskyrusi moteris ramybę atrado meksikiečio Jose Bastono (48) glėbyje. Gegužės 22 d. jie minėjo savo vienerių metų vestuvių metines.

Viešintys Prancūzijoje, Kanų kino festivalyje, įsimylėjėliai kalbėjosi su užsienio žurnalistais. „Nesu santuokos šalininkė, tačiau džiaugiuosi esanti Jose žmona. Kažkada galvojau, jog niekada nebeištekėsiu. Tai jis. Dėl jo buvo verta bandyti“, – people.co.uk atviravo E. Longoria.

Ypatinga proga pora nusprendė išskirtinai pavakarieniauti, nuvyko į Kanų kino festivalio renginį. Tačiau moteris tuomet dar nenutuokė, kad J. Bastonas ruošė ir kitą staigmeną.

Vida press nuotr.
Vida press nuotr.

„Tą vakarą norėjau likti namuose ir žaisti „Nardus“ (vienas iš seniausių stalo žaidimų dviem žaidėjams, kuriame figūros judinamos priklausomai nuo kauliuko metimo. Laimi tas žaidėjas, kuris pirmas išveda visas savo figūras iš aikštės –aut. past), bet Jose įtikino išlįsti vakarienės. Mylimasis jos metu įteikė prabangią dovaną ir skyrė man dainą. Atlikėjas, kuris ją atliko, buvo tiesiog nuostabus“, – pasakojo serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė.

Vida press nuotr.
Vida press nuotr.

Eva ir Jose susipažino 2013 metais. Gero pirmojo įspūdžio vyras gražuolei tuomet nepaliko. „Mano ankstesnieji santykiai buvo tik ką nutrūkę, Jose taip pat bandė išsigydyti kraujuojančią širdį. Jokio ryšio tarpusavyje nejutome, tačiau vėl susitikusi jį po pusmečio aš nustėrau. Koks žavus būsimas vyras man pasirodė“, – apie jųdviejų pažintį yra pasakojusi aktorė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai