Per Tėvo dieną – kitoks E.Purauskytės sveikinimas: „Esu su tomis, kurios neturi ko sveikinti"

Erika Purauskytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-07 11:18
Birželio 7-ąją Lietuvoje minima Tėvo diena. Socialiniuose tinkluose jau visą savaitgalį mirga įvairūs sveikinamai ir jautrūs žodžiai skirti tėčiams. Tačiau renginių organizatorė Erika Purauskytė šia proga nusprendė pasveikinti ne tėčius, o mamas, kurioms tenka stoti į jų vietą – tuo pačiu metu būti ir tėčiu, ir mama.

Dvi dukras: Vasarą Eriką ir Aurorą auginanti E. Purauskytė Žmonės.lt pasakojo, kad pati augo ne su mylinčiu tėčiu, o smurtaujančiu patėviu, todėl ši diena, tiek jai, tiek panašaus likimo žmonėms – skausminga. 

„Žinau, kad mano kartoje daugybė vaikų augo be tėčio arba buvo skriaudžiami. Žinau, kad ir dabar Lietuvos įstatymai yra palankūs tėvų abejingumui. Jie gali tiesiog numesti savo vaikus ir juos pamiršti. Ir mamos lieka vienui vienos. Ši diena, tokiems vaikams, ir mamoms skausminga.

Todėl noriu jas padrąsinti ir pasakyti, kad tokių mamų, tokių vaikų daug. Ir vietoj širdgėlos šiandien tegul pajaučia pasididžiavimą savimi, o vaikai tepadėkoja savo Mamomis, kurios pabūna ir Tėčiais“, – kalbėjo Erika.

Šiandien aš su tom Mamom, kurios yra ir Tėčiai savo vaikams. Kurios buvo Tėčiais pačios sau, kai jo labiausiai reikėjo.

View this post on Instagram

Meilė yra saldi. @godajurg dukrelės krikštynose.

A post shared by Erika Purauskytė (@purauskyte_supermamyte) on

Jautrų įrašą renginių organizatorė paliko ir socialiniame tinkle:

„Šiandien, kai visas feisbukas spindi sveikinimais ir padėkomis Tėčiams, aš esu su tomis, kurios neturi ko sveikinti su tėvo diena. Nes Tėčio nėra. Nes Tėtis skriaudė vietoj to, kad globotų ir rūpintųsi. Šiandien aš su tomis, kurios negali pasveikinti su vaikais jų vaikų Tėčio. Nes Tėčiui jie nerūpi. Šiandien aš su tom Mamom, kurios yra ir Tėčiai savo vaikams. Kurios buvo Tėčiais pačios sau, kai jo labiausiai reikėjo.

Sveikinu, Mamos. Su Jūsų diena. Jūs irgi nusipelnėt ją švęsti“.

Naujausi straipsniai