Per „Simpsonų“ sezono premjerą mirė serialo herojus: gerbėjai pasijuto apmulkinti

Klounas Traškis su tėvu / Kadras iš serialo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-29 17:48
Sekmadienį JAV parodyta pirmoji 26-ojo „Simpsonų“ sezono serija, kurioje serialo kūrėjai žiūrovams žadėjo atsisveikinimą su vienu svarbiu veikėju. „Simpsonų“ gerbėjai su nekantrumu laukė šios serijos ir svarstė, kuris iš personažų mirs, tačiau po sezono premjeros daugelis neslėpė nusivylę.

„Simpsonų“ kūrėjai beveik metus intrigavo serialo gerbėjus pareiškimais, kad per 26-ojo sezono premjerą mirs vienas svarbus veikėjas. Tačiau eterį pasiekus plačiai išreklamuotai serijai „Simpsonų“ gerbėjai pasijuto apmulkinti: mirė toli gražu ne svarbus veikėjas, o toks, kuris seriale pasirodydavo gana retai – tai klouno Traškio tėvas rabinas Hymanas Krustofsky.

Pasipiktinę „Simpsonų“ gerbėjai netruko išreikšti savo nuomonės socialiniuose tinkluose. „Ilsėkis ramybėje, Traškio tėti, niekam tai nerūpi, gyvenkim toliau!“ – rašė vienas žiūrovas, o kitas tiesiog pareiškė: „Tai pati blogiausia serija iš visų“.

Jau kurį laiką „Simpsonų“ gerbėjai buvo intriguojami, kad mirs vienas svarbus veikėjas, tačiau serialo kūrėjai neslepia, kad pirmoji užuomina greičiausiai per daug suklaidino žiūrovus.

„Pamaniau, kad būtų gudru pasakyti, jog tą personažą įgarsinęs aktorius laimėjo „Emmy“, o tai tapo didžiule, po pasaulį išplitusia istorija, – „Entertainment Weekly“ sakė serialo prodiuseris Alas Jeanas. – Nuo tada mes stengėmės duoti labai aiškias užuominas, mums jos atrodė gana akivaizdžios.“

„Emmy“ statulėles yra pelnę beveik visi aktoriai, įgarsinantys svarbiausius „Simpsonų“ veikėjus.

Paklaustas, ką mano apie gerbėjų nusivylimą, prodiuseris Alas Jeanas atsakė: „Aš niekada nesakiau, kad tas personažas yra ikoniškas. Niekada nevartojau tokių žodžių. Jeigu pažiūrėtum atgal į užuominas, kurias davėme, viskas yra logiška, ir man atrodo, tai turėjo patenkinti lūkesčius. Aš niekada nesijausčiau suklaidintas.“

83-ejų aktorius Jackie Masonas, kurio balsu prabilo klouno Traškio tėvas, 1992-aisiais buvo apdovanotas „Emmy“ statulėle. Jo įgarsintas personažas seriale buvo pasirodęs viso labo šešiose serijose, o nuo „Simpsonų“ pradžios 1989-aisiais eterį pasiekė daugiau kaip 500 serijų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai