Per savo 21-ąjį gimtadienį Monika Šedžiuvienė ne poilsiavo, o filmavosi laidose

Andrius ir Monika Šedžiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gimtadienis – viena nuostabiausių švenčių, jei turi laiko jį sutikti su draugais. Tačiau taip jau nutiko, kad Monika Šedžiuvienė savo 21-ąjį gimtadienį leido ne romantiškai vienumoje su vyru, verslininku Andriumi, bet besifilmuodama televizijose.

Atvykusi į LNK laidos „Plikis ir ponia“ filmavimą ir pasveikinta su gimtadieniu mergina juokavo, kad „sulaukusi 18-os galėjo pirkti alkoholio, o 21-erių pagaliau galės ir išgerti“.

„Šiandien filmuojuosi jau antroje laidoje. Taip jau sutapo, tad gimtadienio greičiausiai nešvęsiu, – portalui Žmonės.lt sakė M.Šedžiuvienė. – Kita vertus, bent minimaliai šventę pažymėti mane privertė vyras. Na, kad jau esame Vilniuje, tai pasikviečiau pas mus į namus užsukti „Pop Ladies“ merginas ir kelias artimiausias, sostinėje gyvenančias drauges“.

Paklausus, kokias gi dovanas dainininkė gavo, ji atvirauti nebuvo linkus. „Gavau daug dėmesio, o tai – svarbiausia“, – intrigavo mergina, nors, žinia, iš savo sutuoktinio mergina ne kartą yra gavusi itin prabangių dovanų, įskaitant automobilius.

Žinomos poros atskleidė laimingo gyvenimo drauge paslaptį (8 nuotr.)
+2

Tuo tarpu laidoje Arūnas Valinskas ir Rūta Mikelkevičiūtė garsių porų – Donato ir Laimos Katkų bei Dalio ir Laimos Mertinų – tarp kurių buvo ir Šedžiai, klausė, kokia yra bendro darnaus gyvenimo kartu paslaptis. Monika portalui Žmonės.lt patikino, kad laiminga santuoka egzistuoja tik tarp tų, kurie vienas antru pasitiki.

„Mes su Andriumi svarstėme, kaip mums pavyksta taip gerai sutarti. Be to, kai bene kiekvienas kartoja, kad meilė trunka tik tris metus. Tad supratau, jog kuomet žmogumi pasitiki, viskas yra įmanoma“, – sakė ji.

Skaitykite daugiau