Per pirmus žurnalo „People“ apdovanojimus pagerbtos aktorės Kate Hudson ir Jennifer Aniston

Kate Hudson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-19 13:19
Aktorės Kate Hudson ir Jennifer Aniston buvo tarp įžymybių, ketvirtadienio vakarą pagerbtų per pirmąją žurnalo „People“ apdovanojimų įteikimo ceremoniją.

Žurnalo redaktoriai paskelbė Kate Hudson Metų garsenybe-pavyzdžiu dėl jos, kaip aktorės, motinos, filantropės ir modistės talentų, rodant teigiamą pavyzdį gerbėjams. Atsiimdama apdovanojimą Kate Hudson, kuri neseniai patvirtino išsiskyrusi su sužadėtiniu rokeriu Mattu Bellamy, susirinkusiesiems turėjo ir patarimų.

„Tai nuostabus apdovanojimas. Gyvenimas yra kelionė su savo pakilimais ir nuopoliais, savo iššūkiais ir savo pergalėmis. Niekada neleiskit niekam jūsų stumdyti. Leiskit sau gerbti tai, kas esate, ir, dar svarbiau, sužinoti, kas esate“, – sakė ji.

Jennifer Aniston atsiėmė Metų kino aktorės apdovanojimą už kritikų išgirtą darbą juostoje „Cake“ ir dėkojo už galimybę dirbti tokiame ypatingame filme.

„Dabar tikrai patyriau, ką iš tiesų reiškia mėgstamas darbas, ir šiam filmui to niekada netrūko“, – sakė ji.

Tuo tarpu buvusi Jennifer Aniston kolegė iš „Draugų“ Lisa Kudrow buvo paskelbta Metų televizijos aktore, o Jonas Hammas iš „Reklamos vilkų“ – Metų televizijos aktoriumi.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tarp kitų viešbutyje „Beverly Hilton“ Beverli Hilse paskelbtų laureatų yra Michaelas Keatonas, pelnęs Metų kino aktoriaus apdovanojimą, Kevinas Hartas – Metų komedijos žvaigždė, „Triple Threat“ apdovanojimą pelniusi Jennifer Lopez, kuri buvo išrinkta vaidinančia, dainuojančia ir šokančia žvaigžde, ir Kate Upton – „seksualiausia“ moteris.

Per ceremoniją savo dainas atliko „Maroon 5“, „5 Seconds of Summer“, Gwen Stefani ir Pharrellas Williamsas, ceremoniją vedė komikas Nickas Cannonas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai