Per pirmąsias vestuvių metines Švedijos princesė Madeleine ir Christopheris O'Neillas pakrikštijo dukrą

Švedijos princesės Madeleine ir Christopherio O'Neillo dukros krikštynos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-08 14:28
Birželio 8-oji Švedijos princesei Madeleine (31 m.) ir jos vyrui finansininkui Christopheriui O'Neillui (39 m.) – ypač svarbi šventė. Sekmadienį pora ne tik atšventė pirmąsias vestuvių metines, bet ir pakrikštijo trijų mėnesių dukrą princesę Leonore.

Mažosios princesės Leonore krikštynų ceremonija surengta Drotingholmo pilies, kuri yra Švedijos karališkosios šeimos rezidencija, koplyčioje Stokholme. Toje pačioje vietoje princesė Madeleine ir Christopheris O'Neillas lygiai prieš metus susituokė.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Krikštynų ceremonijoje dalyvavo visa Švedijos karališkoji šeima: Madeleine tėvai karalius Carlas XVI Gustafas ir karalienė Silvia, jos sesuo ir tiesioginė sosto paveldėtoja princesė Victoria su vyru Danieliu ir dukra Estelle bei brolis princas Carlas Philipas.

Penktadienį Švedijoje buvo švenčiama svarbiausia valstybinė šalies šventė, vadinama Vėliavos Diena. Stokholme surengtose iškilmėse dalyvavo Švedijos tautiniais drabužiais pasipuošusi princesė Madeleine su vyru bei dukra, kuri taip pat buvo aprengta tautiniu kostiumu.

Pirmoji princesės Madeleine ir Christopherio O'Neillo atžala gimė vasario 20-ąją Niujorke. Čia Didžiosios Britanijos ir JAV pilietybę turintis Christopheris O'Neillas dirba finansininku, o princesė Madeleine darbuojasi savo mamos karalienės Silvios įkurtoje ne pelno siekiančioje organizacijoje „World Childhood Foundation“.

Princesė Leonore yra penktoji eilėje į Švedijos sostą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai