Per „Oskarus“ Jasonas Mamoa išdavė, kaip į herojų Akvameną reagavo jo vaikai: sūnų teko guosti

Jasonas Mamoa ir Lisa Bonet/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-25 20:40
Superherojų Akvameną tokio paties pavadinimo filme vaidinusio Jasono Momoa vaikai žino skirtumą tarp realaus ir fantazijų pasaulio, tačiau jiems vis tik buvo sunku žiūrėti į tėtį, kino ekrane valdantį vandenynus.

Per 2019-ųjų „Oskarų“ teikimo ceremoniją raudonu kilimu Jasonas Mamoa žengė drauge su žmona, aktore Lisa Bonet. Garsus vyras puošėsi amžiną atilsį dizaineriui Karlui Lagerfeldui priklausančio ženklo „Fendi“ drabužiais, o Lisa – to paties ženklo suknele.

Iki ceremonijos likus kelioms valandoms, sutuoktiniai išskirtinio pokalbio metu paatviravo apie savo atžalas.

Jasonas Mamoa ir Lisa Bonet/Vida Press nuotr.
Jasonas Mamoa ir Lisa Bonet/Vida Press nuotr.

Pora užsienio žiniasklaidai sakė, kad po „Akvameno“ pasirodymo kino teatruose, judviejų vaikai Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha (10) ir Lola Iolani (11) liko apstulbę.

„Žiūrėdami filmą, laiką jie leido nuostabiai“, – ABC kalbėjo Jasonas. „Pats dar nebuvau matęs juostos, todėl momentas pasitaikė išties ypatingas. Jo niekada nepamiršiu. Artimiausi manimi labai didžiavosi, taip džiaugiausi.“

„Esu tikra, kad Wolfas verkė, kai filme buvai sužeistas“, – įsiterpė Lisa, lyg ir primindama, jog ne viskas buvo taip puiku.

„Iš tiesų. Raminau jį kartodamas, kad aš sėdžiu šalia“, – prisiminė J. Mamoa.

Gruodį visa šeima dalyvavo „Akvameno“ premjeroje Los Andžele. Kartu su jais į gražią šventę vyko ir Jasono mama Coni.

Akvameno, galinčio valdyti vandenyno bangas, bendrauti su visais gyvais vandens padarais, plaukti viršgarsiniu greičiu ir apdovanoto nežmoniška jėga, misija – apsaugoti vandenynus nuo žmonių keliamos grėsmės ir drauge suvaldyti savo tautą – atlantus, nusiteikusius pakilti iš gelmių ir užplūsti Žemę.

Žmonės.lt
Temos:
Oskarai Naujiena

Naujausi straipsniai