Per MTV apdovanojimus pavogtas Meghan Markle vestuvių įvaizdis: „Ji ne vienintelė gali gerai atrodyti“

Tiffany Haddish ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-19 14:09
Komikė Tiffany Haddish, kuri vedė neseniai praūžusius MTV kino ir televizijos apdovanojimus, nustebino ceremonijoje pasirodžiusi su tokia pat suknele, kokią princo Harry nuotaka Meghan Markle vilkėjo per karališkąsias vestuves gegužę.

Iš pradžių per MTV apdovanojimų ceremoniją T. Haddish įsikūnijo į „Juodajį vienaragį“. Trumpame filmuke moteris galinėjosi su Chadwicku Bosemanu, „Juodosios panteros“ kovą imituojančioje scenoje.

Vėliau vakaro vedėja pasipuošė elegantiška balta suknele. Ši buvo labai panaši į tą, kurią vilkėjo Sasekso hercogienė Meghan Markle per savo vestuves.

„Meghan ne vienintelė, kuri gali atrodyti gerai su tokia suknele“, – pajuokavo T. Haddish.

Kiekviena aprangos ir stiliaus detalė buvo akivaizdžiai nukopijuota nuo karališkosios šeimos narės.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

MTV kino ir televizijos apdovanojimus vedusi Tiffany nepamiršo ir daug triukšmo per karališkąsias vestuves sukėlusio netvarkingo kuodo, žėrinčios tiaros bei gėlėmis išsiuvinėto nuometo.

Primename, kad Meghan suknelę ir pažų bei gėlių mergaičių drabužėlius kūrė „Givenchy“ mados namų dizainerė Clare Waight Keller.

Klasikinio dizaino suknia su ypač ilgu šleifu prikaustė visų žvilgsnius. Prie šilkinio drabužio dizainerė priderino 4,5 metrų ilgio veliumą, kurį puošė gėlių nėriniai.

Dabar jau žinoma ir kita suknios detalė – kaina. Suknelė atsiėjo 200 tūkst. svarų (apie 229 tūkst. eurų). Vien šilkinis audinys, kuris buvo išaustas specialiai Meghan, kainavo 78 tūkst. svarų (apie 89 tūkst. eurų). Dar 4 tūkst. svarų (4 580 eurų) kainavo primatavimai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai