Per lietų nemokamai Floridoje dainavusi Jennifer Lopez ragino balsuoti už Hillary Clinton

Jennifer Lopez, Hillary Clinton, Marcas Anthony / Scanpix nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Vėlų šeštadienio vakarą Demokratų partijos kandidatė į Jungtinių Valstijų prezidentus Hillary Clinton scenoje pasirodė su amerikiečių dainininke Jennifer Lopez, kuri lyjant lietui surengė nemokamą koncertą, kad paragintų Floridos gyventojus balsuoti už demokratų kandidatę.

Savo puikiomis kūno formomis stebinanti 47 metų atlikėja atliko geriausius savo kūrinius. Koncerte dalyvavo ir buvęs jos vyras Marcas Anthony. Renginio pabaigoje ant scenos pasirodė H.Clinton, kuri stipriai apkabino J.Lopez ir buvusiai sutuoktinių porai padėkojo už paramą.

Šis koncertas paminėjo H.Clinton agitavimo Floridoje dienos pabaigą. Tuo tarpu Federalinio tyrimų biuro (FTB) vadovas Jamesas Comey atnaujino tyrimą dėl elektroninių laiškų, siųstų H.Clinton, kai ji dirbo valstybės sekretore, nes buvo aptikta naujų laiškų, „kurie atrodo esantys susiję“ su šia byla.

Jennifer Lopez ir Hilary Clinton / Scanpix nuotr.

Po tokio sprendimo apklausos parodė, kad sumažėjo H.Clinton persvara prieš Respublikonų partijos kandidatą Donaldą Trumpą.

H.Clinton sukritikavo savo priešininką, sakė, kad jis skleidžia baimę, daro gėdą Amerikos demokratijai ir įžeidinėja vieną amerikiečių gyventojų grupę po kitos.

Savo ruožtu D.Trumpas savo rėmėjams šeštadienį pareiškė, kad „teisingumas pagaliau gali būti pasiektas“, turėdamas omeny H.Clinton elektroninių laiškų istoriją, nors FTB nėra nustačiusi jokio laiko termino minėtame tyrime.

„Ar mes leisime Donaldui Trumpui išsisukti? Jūs teisūs. Neleisime, – Majamyje pareiškė H.Clinton. – Nesvarbu, ką jie drėbs ant mūsų, mes nenusileisime. Ne dabar, niekada. Mes ką tik girdėjome, kaip Jennifer dainavo savo dainą „Let's Get Loud“ („Pašėlkime“). Galiu tik paraginti pašėlti balsavimo kabinose. Nelaukite kitos dienos, kad balsuotumėte. ... Nes jeigu balsuosime, laimėsime!“ – pabrėžė Demokratų partijos kandidatė.

Šeštadienį paskelbtos „RealClearPolitics“ visuomenės apklausos rezultatai parodė, kad H.Clinton pirmauja prieš D.Trumpą 3,9 proc., lyginant su anksčiau buvusia 7,1 proc. persvarą. O iki prezidento rinkimų liko tik dešimt dienų.

Jennifer Lopez ir Hilary Clinton / Scanpix nuotr.
Skaitykite daugiau