Per koncertą susižeidė Katažina Zvonkuvienė: krito nuo dviejų metrų aukščio scenos

Katažina Zvonkuvienė / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė Katažina Zvonkuvienė (41) du šeštadienio koncertus prisimins dar ilgai. Išvarginta karščio, kelionės ir prieš tai turėtos nemigo nakties ji pasirodymo Ukmergėje metu dėl vieno neapdairaus žingsnelio nukrito nuo scenos ir susižeidė. Nepaisant to, koncertą Katažina užbaigė. Moteris jai nutikusia istorija pasidalijo su portalu Žmonės.lt. „Aš gyva ir tai – svarbiausia“, – praėjusią naktį nusprendusi po dviejų pasirodymų praleisti Raseiniuose sakė Katažina.

„Likau po koncertų nakvoti Raseiniuose, tai reikia tik saugiai grįžti namo. Tikiuosi, pavyks“, – liepos 11-osios rytą portalui Žmonės.lt kalbėjo Katažina Zvonkuvienė. 
 
Šeštadienį Ukmergėje koncertavusi moteris patyrė traumą, kai žengusi scenoje vieną neatsargų žingsnelį, nuo jos nukrito. „Šiandienos įvykis – neeilinis. Nei girta, nei apsvaigusi nuo ko (nebent nuo kaitros), tiesiog dėjau vieną neatsargų žingsnį ir „bam“ – aš apačioje. Kritau nuo kažkur dviejų metrų scenos“, – istorija dar šeštadienio naktį savo feisbuke rašė Katažina.
 
Katažina Zvonkuvienė / Laidos stop kadras
Patyrusi šoką dainininkė neslepė, jog tą akimirką, kai ji atsidūrė scenos apačioje, kur į ją akis įsmeigusi liko žiūrėti susijaudinusi minia, galvoje sukosi įvairiausios mintys. Nepaisant to, K.Zvonkuvienė koncertą nusprendė tęsti, o vėliau pasidalijo padėka gerbėjams bei įvykio aplinkybėmis.
 
„Aš gyva! Ir tai svarbiausia!
Istorija apie tai kaip atlikėja nukrito nuo scenos…
Svarsčiau, pasakoti apie tokius dalykus, ar ne. Juk turėtų būti gėda…
Ukmergė. Minia žmonių. Aš guliu po scena. Vaizdelis…
Ką daryti?! Galvoje prasisuka šimtai minčių.
Maža to, važiavau koncertuoti po bemiegės nakties. Pykina ir silpna visą dieną. Vairuoju pati, o laukia net du koncertai. Lauke, prie 32 laipsnių karščio. Ok, kaip nors…
 
Pasirodo, visko pasitaiko, štai ir man pasitaikė.
Grįžtu prie nukritusios žvaigždės.
Po dviejų minučių nusišnekėjimo, suprantu, kad reikia kažką daryti. Akyse tamsu, bet aš nepasiduodu. Atsisėdu ant artimiausios kėdutės ir tęsiu koncertą (beje, ačiū moteriškei, kuri sedėjo šalia ir vis siūlė šlapių servetėlių, mat kraujas jau bėgo ne juokais). Dainuoju Gyvenimas prasideda nuo 40, susiimu ir priedainį jau atlieku basa ant tos kėdutės.
 
Vakaro vedėjas, pats nerealiausias Žmogus (iš didžiosios raidės) Eimutis Kvoščiauskas visaip kaip bando mane gelbėti ir vis pribėga su klausimu: gal stabdom koncertą?
 
Bet aš ryžtingai nusiteikusi tęsiu savo dainavimą ant kėdutės ir jaučiu, kaip medikai pritūpę jau deda man tvarščius.
Gelbsti dar buteliukų su vandeniu pylimai ant savęs ir garsistų ventiliatorius, prie kurio pritūpdavau atsigauti.
Atsigavau! Supykau ant savęs ir užbaigiau koncertą ukmergiškių ovacijomis!
Valio!
Atlaikiau, pagalvojau tada.
 
Dabar jau esu po dviejų nerealių koncertų! Laiminga iki mėnulio ir atgal! O juk galėjo baigtis visaip…
Myliu Žmones, kurie ateina į mano koncertus. JUMS atiduodu visą save. Dėl JŪSŲ neturiu teisės pasiduoti. Tik JŪS mano stiprybė!
P.S.
Ačiū viesiems už rūpestį ir šiltą palaikymą! Už tiek žinučių ir siųstos meilės man!“ – feisbuke padėkos žodžių jai padėjusiems gerbėjams ir kolegoms negailėjo atlikėja.

Aš gyva! Ir tai svarbiausia! Istorija apie tai kaip atlikėja nukrito nuo scenos… Svarsčiau, pasakoti apie tokius...

Posted by Katažina Zvonkuvienė on Saturday, July 10, 2021
Skaitykite daugiau