Per Jurgos klipo filmavimą pelkėje murkdęsis aktorius Ainis Storpirštis: „Mėgstu prisiminti, kad esu gyvas“

Ainis Storpirštis / Mariaus Žičiaus nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-09-05 09:18
„Auksinį scenos kryžių“ kaip geriausias jaunasis menininkas 2011-aisiais pelnęs aktorius Ainis Storpirštis (26) netrukus pasirodys anksčiau nebandytoje erdvėje – muzikiniame vaizdo klipe. Naujajame Jurgos Šeduikytės klipe „So Blue“ vaikinas tapo vienu iš sanitarų. Vaizdo klipo premjeros, kuri įvyks šį trečiadienį, rugsėjo 5-ąją, išvakarėse jaunas ir perspektyvus aktorius pasidalijo savo įspūdžiais iš filmavimo aikštele virtusios pelkės.

„Iš tiesų man taip patiko filmuotis! Viskas įvyko be jokių pykčių, visi sutarė ir padėjo vieni kitiems. Buvo smagu, kad daug kas filmavimo metu patyrė tokius jausmus, kurie yra nekasdieniai, pavyzdžiui, – pabūti pelkėje su daugybe dėlių. O Jurga dar nėrė į tą vandenį… Buvo daug mažų išdrįsimų, kurie priminė, kad esu gyvas”, – portalui Žmonės.lt sakė Ainis.

Aktorius teigė mėgstantis tą jausmą, kai nedideli dalykai leidžia pajusti pulsuojančią gyvybę. „Kada paskutinį kartą susidūrėte su dėle? Aš nebuvau gal dešimt metų. Man patiko tokie neeiliniai dalykai, smengantis gruntas, aplinka,  juolab susirinko tokia kompanija, kuri buvo užsidegusi idėja ir turėjo daug noro dirbti“, – kalbėjo jis. A.Storpirštis negailėjo gerų žodžių visai kūrybinei grupei – ypač režisieriui Ričardui Matačiui, operatoriui ir kone kiekvienam ten buvusiam.

Sanitaras, kurį suvaidino Ainis, paties aktoriaus žodžiais, paruošia dirvą tolimesniems vaizdo klipo įvykiams. „Apskritai filmavimo aikštelėje daug juokinau visus ir pats juokiausi. Žinoma, tik už kadro. Iš tiesų klipe nesusilaukiu daug kameros dėmesio, bet tai nesvarbu. Svarbūs kiti maži dalykai, kurie mane stipriai nudžiugino. Išvažiavau iš tos pelkės labai patenkintas“, – prisiminė aktorius. A.Storpirštis svarstė, kad klipas turėtų būti gražus, nors prisipažino matęs vos keletą kadrų.

Mariaus Žičiaus nuotr.
Mariaus Žičiaus nuotr.

Mielai filmuotųsi muzikiniuose vaizdo klipuose

Šis trumpas – vienos dienos – filmavimas, pasak Ainio, atvėrė jam naują ir įdomią sritį. „Man labai patiko šis filmavimas ir aš mielai filmuočiausi muzikiniuose vaizdo klipuose ateityje. Net keistas jausmas. Man, be teatro ir muzikos, mažai kas teikia džiaugsmo, net animacinių filmukų garsinimas nedžiugina. Ši patirtis man neabejotinai patiko ir tai atradimas man pačiam – vadinasi, yra dar viena sritis, kur man malonu dirbti. Manau, čia pirmas mano muzikinis klipas. Jei ir filmavausi anksčiau, nebent masinėse scenose, tegu jų kūrėjai neįsižeidžia“, – šypsojosi vaikinas.

Naujausio Jurgos klipo „So Blue“ premjera įvyks jau rugsėjo 5-ąją.

Dieną po jo, ketvirtadienį, rugsėjo 6 dieną, 12 val. dainininkė apsilankys Žmonės.lt ir 15min.lt redakcijoje, kur atsakys į skaitytojų ir gerbėjų klausimus.

Pirmasis žvilgsnis į naująjį Jurgos klipą „So Blue“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai