Per gandrines Gintarei Songailei bičiulės suvėrė originalią apyrankę

Gintarės Songailės kūdikio sutiktuvių vakarėlis / Ingridos Taparauskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-14 11:56
„Žalgirio“ trenerio Dariaus Songailos žmonos, „Hooters“ restoranų tinklo Baltijos šalyse įkūrėjos Gintarės Songailės namuose visą vakarą skambėjo moteriškas juokas, linksmos šnekos ir buvo įteikiamos dovanos. Netrukus trečiojo sūnaus susilauksiančiai Gintarei švenčių planuotoja Kristina Kaikarienė surengė gandrines, į kurias atvyko artimiausios bičiulės.

Viena smagiausių vakaro atrakcijų – apyrankės vėrimas šventės kaltininkei. Kiekviena viešnia atsinešė po karoliuką, todėl į sėkmės ir palaimos linkintį papuošalą „nutūpė“ ne tik būsimo kūdikio horoskopo ženklą simbolizuojantys pusbrangiai akmenys, bet ir G.Songailės mamos prieš beveik tris dešimtmečius įsigyta relikvija.

Suverta apyranke nėštukės ranką papuošė šokėja Sandra Kniazevičiūtė.

„Ją ji turės nešioti iki pat gimdymo. Neabejoju, kad draugių linkėjimai ir mamai, ir vaikeliui išsipildys“, - sakė K.Kaikarienė.

Būtent ji kūdikio sutiktuvių šventę pavadino gandrinėmis bei pabrėžė, jog toks ritualas buvo svarbus ir senovės lietuvių tarpe. Tik tuomet tradicijos buvo kiek kitokios nei propaguojamos dabar. Pavyzdžiui, į būsimo kūdikio batuką besilaukiančiosios draugės įpildavo druskos, o į kraitelį įdėdavo šermukšnio šakelę. Taip tikėtasi vaikelį apsaugoti nuo blogos akies.

Kadangi tradiciškai gandrinėse dalyvaudavo tik moterys, šio papročio laikytasi ir Songailų namuose. „Darius yra puikus vyras ir tėtis. Kol mes su draugėmis dalinomės prisiminimais, jis su Joriu ir Herkumi pramogavo mieste“, - sakė G.Songailė.

Būsima mama sakė, jog mylimasis pastarąjį pusmetį jai suteikė galimybę daug keliauti verslo reikalais bei pasirūpino dvynukais. Dėl franšizės sutarties su „Hooters“ sporto restoranų tinklu, Amerikoje Gintarė praleido net mėnesį laiko.

„Darius man nuolat siųsdavo žinutes, vaizdo įrašus. Su juo ir vaikais per mobiliąsias programas bendravau kasdien. Mano vyriškiai, kol nebuvau namuose, susitvarkė puikiai!“, - sakė G.Songailė.

Ingridos Taparauskaitės nuotr.
Ingridos Taparauskaitės nuotr.

Kiek prasčiau ji jautėsi nėštumo pradžioje, bet vėliau viskas stojo į savo vietas. G.Songailė su šypsena pasakojo, jog pirmasis laukimas buvo lengvas, o antrasis – dar paprastesnis.

Tai, kad laukiasi berniuko, būsimi tėveliai sužinojo gana anksti – Gintarei buvo atlikti visi sudėtingiausi bei moderniausi sveikatos tyrimai. „Kalėdas šįmet jau turėčiau sutikti su keturiais vyrais!“, - juokdamasi sakė moteris.

Ingridos Taparauskaitės nuotr.
Ingridos Taparauskaitės nuotr.

Namuose užsisėdėti Gintarė neketina – vos atsigavusi po gimdymo ji žada imti aktyviai rūpintis nauju verslu. Ji neabejoja – laiko užteks viskam. Dvynukų mama patikina – mažyliai labai skirtingi. Joris – švelnesnis, labiau prašantis dėmesio, o Herkus – aktyvesnis.

„Jie netgi skirtingus žaislus mėgsta! Žinoma, peštynės tarp brolių kyla, bet jos – tikrai retas reiškinys“, - patikino G.Songailė.

Gandrinių dalyvės mėgino atspėti ir būsimo kūdikio svorį bei ūgį, besilaukiančiosios Gintarės apimtis, rašė linkėjimus mažyliui, fotografavosi prie Songailų papuoštos eglės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai