Per G. Lebedevos vestuves aksominę suknelę pasirinkusi Indrė Burlinskaitė traukė susirinkusiųjų akis

Žmonės.lt fotomontažas / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rugpjūčio 25 dieną trenerė Greta Lebedeva ištekėjo už savo mylimojo Aleksandro Kazakevičiaus. Į ceremoniją susirinko ne tik patys artimiausi, bet taip pat pramogų pasaulyje gerai žinomi žmonės. Sportininkė ir buvusi grupės „Kitokios“ narė Indrė Burlinskaitė tapo amžinos Gretos ir Aleksandro meilės liudininke. Šventei moteris pasirinko įspūdingą aksominę suknelę.

Gretą su Aleksandru supažindindinusi Indrė Burlinskaitė kartu su širdies draugu Liudu Vaisieta buvo pakviesti į vestuves kaip vieni svarbiausių svečių. Šiandiena jie tapo draugų santuokos liudininkais.

Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus vestuvės / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Gretos bičiulė atvyko su burgundiško vyno spalvos apdaru. Ilgos suknelės skeltukas kartas nuo karto atidengdavo dailias moters kojas ir prikaustydavo aplinkinių žvilgsnius. Šią dieną I. Burlinskaitė plačiai šypsojosi. Juk ne kasdieną tampi liudininke mylimos draugės vestuvėse.

Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią Greta ir Aleksandras pasirinko, nes tai vienas gražiausių architektūrinių kūrinių Europoje. Apsilankius ir apčiupinėjus jo kampelius nebeliko jokių abejonių – amžiną meilę vienas kitam jie prisieks būtent čia.

Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus vestuvės / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Pora prisipažino patys tapę vienos svarbiausių dienų savo gyvenime organizatoriais. „Viskuo rūpinomės drauge. Inga Klimienė davė patarimų ir sukūrė nuostabų gėlių dekorą. Vestuvinę suknelę siuvo dizainerė Agnė Biskytė,“ – atviravo nuotaka.

Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus vestuvės (57 nuotr.)
+51
Skaitykite daugiau