Per fotosesiją balta „Volga“ važinėjusios pašėlusios močiutės pamiršo, kaip perjungti pavaras

Aurelija Grabštienė, Joana Bartaškienė, Kristina Kazlauskaitė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-29 16:59
Balta legendinė „Volga“, trys pašėlusios šešiasdešimtmetės ir modernus trečiojo tūkstantmečio Vilnius. Tokią idėją įgyvendino naujos LNK laidos „Pašėlusios močiutės“ kūrėjai, į premjerinio šou fotosesiją ir klipo filmavimą pakvietę Kristiną Kazlauskaitę, Joaną Bartaškienę ir Aureliją Grabštienę. Naujos laidos įvaizdinę nuotrauką kūrė fotografas Tomas Kauneckas.

„Pirmą kartą gyvenime važiavau „Volga“, nors vairuoju jau šeštą mašiną! Kažkada „Volga“ buvo svajonė, o dabar supratau, kokia ji nepaslanki, kokia sunki“, – juokiasi Joana Bartaškienė, kuri nuo šiol vežios savo koleges per filmavimus, kai jos skubės jaunimui į pagalbą.

Fotosesijoje įsismarkavusios močiutės čiupo „Volgą“ ir išvažiavo į miestą pasivažinėti. Nuvažiavo į barą, surengė fotosesiją ant baro, paskui vėl šoko į baltą it gulbė „Volgą“.

„Buvo labai smagu, kol nenusprendžiau apsisukti, įvažiavusi į siaurą kiemą. Užmiršau, kaip įjungti atbulinę pavarą. Ir taip, ir taip – ir mašina nė iš vietos. Gerai, kad kažkokie jauni vyrukai mus išstūmė“, – kvatojasi Joana.

Simboliška tai, kad naujame šou ji žada pagalbą šiandienos jaunimui. „Kuo galėsim, tuo padėsim“, – sako J.Bartaškienė, naujame šou  kartu su „Pašėlusiomis močiutėmis“ padėsianti keisti bėdų prispausto jaunuolio gyvenimą. 

Jau kitą savaitę, antradieniais 20.20 val. LNK televizija savo tinklelį papildys dar viena tarptautine TV sensacija – visiškai nauju, ką tik Izraelyje sukurtu formatu „Pašėlusios močiutės“ („Gran Plan“). Santykių problemos? Neturite draugų? Nekenčiate darbo? Nepavyksta padaryti karjeros? Trys žaviausios miesto močiutės pasirengusios išspręsti jūsų problemas – kad ir kokios jos būtų. Gal jos ir neturi paskyros „Facebooke“, bet iš bendros 200 metų gyvenimo patirties žino, kas iš tiesų svarbu!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai