Per filmo premjerą Londone nuo Rihannos buvo neįmanoma atplėšti akių

Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-25 22:20
Pirmadienio vakarą Londone surengta režisieriaus Luco Bessono juostos „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“ (orig. „Valerian and the City of a Thousand Planets “) premjera. Juostoje vaidmenis atlieka mažai aktorinės patirties turinčios, bet pirmo ryškumo žvaigždės, tokios kaip Cara Delevingne ir Rihanna.

Dainininkė Rihanna garsėja kaip tikra mados chuliganė, nepaisanti jokių taisyklių. Todėl nenuostabu, kad Rihanna nuolat tampa ryškiausia vakarėlio viešnia (prisiminkite visiškai perregimą Adamo Selmano kurtą suknelę ar geltoną Guo Pei apdarą). Taip nutiko ir per „Valeriano“ premjerą, į kurią Rihanna atvyko pasipuošusi raudona „Giambattista Valli“ suknele iš aukštosios mados kolekcijos.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kelis metrus besidriekiantis šleifas ir liemenį bei krūtinę išryškinantis suknelės siluetas, raudoni „Chopard“ auskarai pavertė Rihanną vakaro karaliene. Žinoma, atsirado bambančių, jog iškirptės būta pernelyg gilios, tačiau juk ne kas kitas, o Rihanna yra frazės bad gal autorė.

Įspūdingą „Giambattista Valli“ rūbą Rihanna rinkosi ir „Valeriano“ premjerai Holivude. Prie rožinio tulio suknelės Rihanna priderino aukštakulnius, kuriuos sukūrė kartu su „Manolo Blahnik“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Būtų nuodėmė nepaminėti kitos filmo žvaigždės – supermodelio Caros Delevingne. Iš podiumo pasitraukusi gražuolė jau kelerius metus sėkmingai kyla aktorės karjeros laiptais. Carą Delevingne galima išvysti tokiuose filmuose kaip „Savižudžių būrys“ ar „Popieriniai miestai“.

Į „Valeriano“ premjerą aktorė atvyko pasipuošusi juodu „Burberry“ kostiumėliu, kuris akį traukė įspūdinga kristalų dekoracija.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Fantastinė veiksmo juosta „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“ – paremtas populiariais Prancūzijoje komiksais.

Filme drauge su Rihanna vaidina Ethanas Hawke’as, Clive’as Owenas, Johnas Goodmanas, Cara Delevingne.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai