Per filmavimą nuskendo vienas mylimiausių Brazilijos aktorių Domingos Montagneras: žmonės manė, kad jis vaidina

Domingos Montagneras / „Velho Chico“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Filmuojant muilo operą „Velho Chico“ įvyko tragiška nelaimė: nuskendo pagrindinis serialo aktorius, viena mylimiausių Brazilijos žvaigždžių Domingos Montagneras, praneša Time.com.

Žinomo aktoriaus žūtis atrodo dar tragiškesnė, mat nelaimės buvo galima išvengti: skęstantį aktorių matė ne vienas žmogus, tačiau visi manė, kad jis vaidina...

Brazilijos muilo operų žvaigždė Domingos Montagneras nuskendo ketvirtadienį plaukiodamas upėje, kuomet buvo filmuojamas populiarus serialas „Velho Chico“. Serialo pavadinimas, reiškiantis „Senasis Frenkas“, yra labiau paplitęs upės São Francisco, kurioje aktorius ir nuskendo, pavadinimas.

Do arquivo. Foto de Dario Zalis. #tbt

A photo posted by Domingos Montagner (@domingosmontagneroficial) on

BBC žiniomis, su Domingos Montagneru upėje tuo pačiu metu buvo jo kolegė aktorė Camila Pitanga, kuri šaukėsi pagalbos, tačiau pagalbos šauksmą girdėję vietiniai manė, kad tai – dalis filmavimo ir neskubėjo padėti. Camila Pitanga sakė, kad jos kolegą pagavo ir nusinešė srovė. Vėliau jo kūnas buvo rastas po vandeniu už kelių šimtų metrų.

„Jie manė, kad išsirinko saugią vietą maudynėms, bet tai – viena pavojingiausių vietų palei Kaninde miestą ir vietiniai paprastai vengia čia maudytis“, – „O Globo“ apie nelaimę sakė vietos policijos šefas Antonio Francisco Filho.

54-erių Domingos Montagneras – vienas mylimiausių Brazilijos aktorių.​ Karjerą jis pradėjo kaip cirko artistas, tačiau vėliau pradėjo vaidinti televizijos serialuose. Našle liko jo žmona Luciana Lima, su kuria aktorius turėjo tris vaikus.

Skaitykite daugiau