Per didelė ar per maža krūtinė? Stiliaus gudrybės padės tai paslėpti

Stilinga moteris / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-31 09:00
Beveik visos dailiosios lyties atstovės manosi turinčios vienokių ar kitokių trūkumų: per mažą ar per didelę krūtinę, per trumpas kojas, platų liemenį... Šie kompleksai apkartina gyvenimą, tačiau dalis moterų nė nenutuokia, kad didelės jų bėdos lengvai išsprendžiamos.

Maža krūtinė

Daugelis moterų kompleksuoja dėl mažos krūtinės. Todėl vis dažniau naudojamasi plastinės chirurgijos specialistų paslaugomis. Tad nieko nuostabaus, kad dirbtinis grožis tampa norma ar net mada. O ką daryti, jei krūtų operacijai nėra noro ar galimybių?

Liemenėlė. Itin efektyvus būdas padidinti, pakelti krūtinę ir suteikti jai putlesnę formą – prancūziškoji liemenėlė (su pagalvėlėmis ar silikonu). Ji suteikia krūtinei apvalumo, todėl biustas puikiai atrodo dėvint įvairius drabužius.

Šiandien prekyboje apstu ir krūtis keliančių bei didinančių maudymosi kostiumėlių, kurių viršutinė dalis sukurta tokiu pat principu kaip prancūziškoji liemenėlė.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vizualiai padidinti krūtinę galima ir spalvomis bei raštais. Biustas atrodys didesnis, jei rinksitės šviesios arba ryškios (pavyzdžiui, baltos, raudonos), dryželiais, taškučiais ar kitais ornamentais margintus maudymosi kostiumėlius.

Mažos krūtinės savininkės pirmenybę turėtų teikti liemenėlėms su rauktinukais, kaspinėliais ar kitais stiliaus akcentais ir atkreipti dėmesį į iškilios faktūros audinius.

Drabužiai. Kad krūtinė atrodytų didesnė, derėtų rinktis ne tik tai, kas gražu, bet ir tai, kas tinka. Mažą krūtinę turinčioms moterims reikėtų vengti aptemptų, ypač juodos spalvos drabužių.

Pirmenybę derėtų teikti šviesesnių atspalvių ir raštuotiems rūbams, taip pat išbandyti drabužių sluoksniavimo principą. Kartais geriau dėvėti laisvus nei prigludusius ir aptemptus drabužius, kurie gali išryškinti ne tik pranašumus, bet ir trūkumus.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nereikėtų bijoti nėriniuotų, klostuotų, akmenėliais ar rauktinukais puoštų palaidinių. Neblogas pasirinkimas – V formos iškirptė. Šviesų ar raštuotą viršutinės dalies drabužį derinkite su tamsios spalvos kelnėmis – taip sukursite tinkamą spalvų ir proporcijų derinį.

Didelė krūtinė

Didelė krūtinė kai kurioms moterims yra ne mažesnė problema nei toms, kurios skundžiasi maža. Didelis biustas sukelia nemažai rūpesčių ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl garderobo, kuriam tenka teikti daugiau nei įprastai dėmesio.

Liemenėlė. Ne paslaptis, kad krūtinės dydį ir formą geriausiai pakoreguoja tinkama liemenėlė. Tad didelių krūtų savininkės turėtų kruopščiai rinktis viršutinę apatinio trikotažo dalį. Jei krūtinė yra didelė, derėtų segėti kuo paprastesnę liemenėlę be pagalvėlių ar silikono kaušelių ir įvairių pagražinimų (siuvinėjimų, karoliukų ir pan.), kurie vizualiai didina.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rekomenduojama rinktis tokią, kuri turėtų plačias ir patogias petnešėles. Vertėtų žinoti, kad didelę krūtinę mažina plono audinio, visą krūtį apgaubiantys kaušeliai.

Drabužiai. Norint vizualiai sumažinti krūtinę, taip pat reikėtų išmanyti drabužių derinimo ir pasirinkimo subtilybes. Kompleksuojančioms dėl didelio biusto siūloma atsisakyti apsmukusių, keliais dydžiais didesnių ar pernelyg aptemptų rūbų, stambių kaklo papuošalų, drabužių su kišenėmis ar kitais akcentais ties krūtine.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rinktis apdarus, kurių apykaklė įdomi, išskirtinė, taip pat yra gana neblogas sprendimas, mat jie nukreipia dėmesį nuo didelės krūtinės. O štai viršutiniams rūbams, pavyzdžiui, paltui su apykakle, derėtų griežtai tarti „Ne“.

Verčiau vilkėkite itin paprastus, tiesaus modelio viršutinius drabužius. Puikiai krūtinę mažina vertikalių raštų palaidinės. Dar vienas patarimas: venkite trijų ketvirčių ar staiga išplatėjančių rankovių, taip pat jos neturėtų baigtis iškiliausioje biusto vietoje.

Dar daugiau stiliaus patarimų ieškokite naujausiame žurnalo „Ji + 7 dienos“ numeryje.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos:
Mada Stilius

Naujausi straipsniai