Pasižvalgykite: per Dainos Bosas sūnaus vestuves Mantas Petruškevičius bažnyčioje sukūrė pasaką

Dainos Bosas sūnaus vestuvės / Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-06 19:54
Rugpjūčio 1 dieną vykusios verslininkės Dainos Bosas vyresniojo sūnaus Luko ir jo mylimosios Editos vestuvės kvepėjo mišku. Vienas geriausių Lietuvos floristų Mantas Petruškevičius pasirūpino, kad Vilniaus Bernardinų bažnyčia taptų įsimintina vieta meilės priesaikai išsakyti.

Būsimi sutuoktiniai suspažino besimokydami Vilniaus dailės akedimijoje. Lukas ten baigė animacijos studijas, o Edita grafikos dizainą. Vėliau jie nusprendė drauge atsiduoti kūrybai. Poros sukurtos instaliacijos puošė ne vieną festivalį, koncertą, renginį.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Mantas Petruškevičius, norėdamas įsiteigti jauniems menininkams, sukūrė retą akiai kompoziciją. Bernardinų bažnyčioje netrūko žalumos, miško samanas ir gyvybę primenančių elementų. Floristas taip pat rūpinosi stalų dekoru vakarinėje dalyje.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Tai yra gražu ir atrodo šiek tiek neįprasta, tačiau tik mums. Esame pripratę matyti pompastiką, baltas gėles.

Manau, kad Lukui su Edita kitoks variantas paprasčiausiai nebūtų prigijęs. Jie yra kūrybiškos asmenybės, kuriems taip papuošta bažnyčia patiko. Mantas vakarinėje dalyje dekoravo svečių stalus, o, pavyzdžiui, palapine rūpinosi jaunieji“, – apie mylimo sūnaus šventę pasakojo Daina Bosas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Moteris pripažino, kad sukurti įstabiam kūriniui Mantas negailėjo laiko ir kantrybės.

Jauniesiems taip pat buvo svarbu, jog jų vestuvės ir šventė turėtų sielą. „Temple Creations“ įmonei vadovaujantys Lukas ir Edita dekoruodami palapinę ją puošė magiškais, šiek tiek kosmosą primenančiais elementais.

Žmonės.lt primena, kad rugpjūčio 1-oji tiek Editai, tiek Lukui – ypatinga. Būtent šią dieną 2014 metais jie oficialiai pranešė apie sužadėtuves.

Į bažnyčią Edita atvyko prabangiu automobiliu. Senoviniu 1969-ųjų „Citroen“. Jaunikis, norėdamas išvengti dėmesio, įėjo pro galinį išėjimą.

Po trumpos ceremonijos visi sustojo vidiniame kieme. Ten už Editos ir Luko laimę svečiai kėlė šampano taures.

Žmonės.lt