Per BAFTA apdovanojimus hercogienė Catherine skatino būti drąsesniems

BAFTA /Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-03 13:14
Per sekmadienį vykusius BAFTA apdovanojimus Kembridžo hercogai Catherine ir Williamas pasauliui pasiuntė atsakingą žinutę. Jie kreipėsi į vaikus ir padrąsino juos kalbėti apie savo psichinę sveikatą.

Pagerbdama Vaikų psichinės sveikatos savaitę, Catherine per BAFTA apdovanojimus dar kartą priminė, jog apie problemas kalbėti yra ne tik gerai, bet tiesiog būtina.

„Daugumai vaikų šiandien pasaulis atrodo kaip baisi, kupina šmėklų vieta. Ir ne visuomet jaučiamės drąsiai, net pats mažiausias veiksmas – toks, kaip dalijimasis išgyvenama problema – gali būti neįtikėtinai sunkus.

Padėdami vaikams jaustis saugiai, kai jiems reikia paramos, galime pakeisti jų gyvenimą. Turime išbandyti naujus dalykus, save ištraukti iš komforto zonos ir ugdyti vaikų sąmoningumą“, – kalbėjo Catherine.

BAFTA /Vida Press nuotr.
BAFTA /Vida Press nuotr.

Catherine – labdaros fondo, besirūpinančio vaikų psichine sveikata, ambasadorė. Per BAFTA ji pasakojo, kad šiais metais vykstanti Vaikų psichinės sveikatos savaitė – orientuota į drąsą. Drąsą kalbėti ir drąsą pripažinti savo problemą. 

„Per visą tą laikotarpį, kai bendradarbiauju su fondu, mačiau be galo daug žmonių, padedančių vaikams, turintiems problemų. Norėčiau, jog daugiau suaugusiųjų reaguotų į aplinką, stebėtų savo vaikus ir padėtų jiems reikiamu momentu. Vis dar privalome labai daug nuveikti.“

Šiais metais Catherine pasiuntė ir dar vieną žinutę. Hercogienė pakluso vakaro „dress“ kodui, kurį diktavo tvariosios mados taisyklės. Visų svečių buvo prašyta tausoti gamtą. Hercogienė savo ruožtu į apdovanojimus atkeliavo vilkėdama tą pačią dizainerio Alexandro McQueeno suknelę, kuria vilkėjo 2012 metais per valstybinę vakarienę. 

Naujausi straipsniai