Per avariją Palangoje žuvo Klaipėdos „Nuaro“ vadovė su vyru: našlaičiais liko du vaikai

Klaipėdos gyvūnų globos namų „Nuaras“ vadovė Gintarė Liutkuvienė su vyru Egidijumi / Socialinių tinklų ir BNS foto nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-22 14:16
Šeštadienį prieš vidurnaktį Palangoje, griovyje pastebėtas apsivertęs automobilis, kuriame rasti dviejų žmonių kūnai. Paaiškėjo, kad tai Klaipėdos gyvūnų globos namų „Nuaras“ vadovė Gintarė Liutkuvienė su sutuoktiniu Egidijumi.

Kaip praneša „Vakarinė Palanga“, šiame kraupiame autoįvykyje žuvo Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė Liutkuvienė ir jos vyras Egidijus.

„Nuaro“ direktorė Jurgita Gustaitienė portalui Žmonės.lt teigė, kad Gintarę ir jos šeimą pažinojo jau 10 metų.

„Buvome ne tik kolegos, bet ir artimi draugai“, – nesulaikydama ašarų kalbėjo J.Gustaitienė. – Gintarė buvo nepaprastai nuoširdus žmogus. Mylėjo ne tik gyvūnus, bet ir žmones, buvo be galo atsidavusi darbui“.

Portalo Žmonės.lt duomenimis, našlaičiais liko du 3 ir 10 metų berniukai. „Skaudžiausia dėl vaikų. Vyresnėlis Dominykas juk jau viską supranta. Tai didžiulė netektis ir sukrėtimas, todėl padėsime kaip galėsime“, – portalui Žmonės.lt sakė J.Gustaitienė.

Bendrovės vadovė portalui 15min kalbėjo, jog žuvusi kolegė prisidėjo prie daugybės gyvūnų laimingo gyvenimo, tad labiausiai tokiomis aplinkybėmis žeidžia skaudūs moters nepažinojusių asmenų komentarai.

„Nuaro“ vadovė Jurgita Gustaitienė apie žuvusią kolegę atsiliepė kuo gražiausiais žodžiais. Moteris, kadaise pradėjusi savanoriauti Kaune ir pelniusi kolegų pagarbą, po kiek laiko sulaukė pasiūlymo dirbti Klaipėdoje. Ji dirbo šio filialo vadove.

Gintarė Liutkuvienė / „Nuaro“  ir asmeninio albumo nuotr.
Gintarė Liutkuvienė / „Nuaro“ ir asmeninio albumo nuotr.

Už puikų darbą G.Liutkuvienė 2017 metais sulaukė Valstybinės Maisto ir Veterinarijos tarnybos (VMVT) Klaipėdos departamento padėkos.

„Šios padėkos įteikiamos gyvūnų globėjo. šv. Pranciškaus Asyžiečio dienos proga. Kasmet apdovanojame žmones, nusipelniusius gyvūnų globos ir priežiūros srityje, tai viena iš padėkų buvo įteikta būtent Gintarei. G.Liutkuvienė padėkos sulaukė už už beglobių gyvūnų ir augintinių gelbėjimą, priežiūrą ir švietėjišką veiklą“, – portalui Žmonės.lt sakė VMVT Klaipėdos departamento direktorius Antanas Bauža.

A.Bauža neslėpė, kad G.Liutkuvienės žūtis jį sukrėtė. Pasak pašnekovo, Gintarė buvo puikus žmogus, besirūpinantis tais, kuriems stigo meilės. 

„Mums teko bendrauti gyvūnų gelbėjimo klausimais. Ji tikrai atiduodavo visas jėgas, kad tik išgelbėtų beglobius gyvūnus, tam buvo labai atsidavusi – ir savaitgaliais, ir po darbo valandų reaguodavo. Matėsi, kad jai tai rūpi visa širdimi. Ji buvo šaunus žmogus. Labai gaila, kad netekome“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Bauža.

Policijos departamento duomenimis, šeštadienį apie 23.20 val. Palangos Didžiojoje gatvėje, griovyje, rastas ant stogo apsivertęs automobilis „Opel Vectra“, kurio salone – mirusių vyro (gimusio 1983 metais) ir moters (gimusios 1984 metais) kūnai. Kaip paaiškėjo, tai Gintarė Liutkuvienė su sutuoktiniu Egidijumi.

Palangos ugniagesiai suvestinėje skelbė, jog apie 23.09 val. gavo pranešimą, kad į kanalą įvažiavo ir apsivertė automobilis. Jiems atvykus, automobilis „Opel Vectra“ buvo apsivertęs ant stogo, pusė automobilio buvo vandenyje, o viduje galimai nuskendęs žmogus. Netrukus automobilis ištrauktas iš griovio ant važiuojamosios kelio dalies, o viduje rasti du žmonės be gyvybės ženklų.

Naujausi straipsniai