Per Amerikos muzikos apdovanojimus Seleną Gomez ištiko panikos ataka

Amerikos muzikos apdovanojimai/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-27 09:14
Nors populiarioji atlikėja Selena Gomez per Amerikos muzikos apdovanojimus šypsosi visose fotografijose, bet iš tiesų jai buvo kur kas sunkiau ištverti visą ceremoniją ir sudainuoti kūrinį nei gali manyti kiti. Seleną per renginį ištiko panikos ataka.

Praūžus įspūdingiems apdovanojimams, su žiniasklaida kalbėjęs scenos darbuotojas pasakojo, kad 27-erių metų atlikėja prieš pradėdama dainuoti išgyveno panikos ataką.

Nuo paskutinio karto, kai jai teko pasirodyti per šiuos apdovanojimus, praėję jau dveji metai, todėl nenuostabu, kad Selena jaudinosi.

Per renginį ją palaikė geriausia draugė Taylor Swift ir kitos muziko garsenybės, tačiau išvengti dviprasmiškų emocijų Selenai nepavyko.

Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.

„Billboard“ patvirtino, jog renginio metu, prieš dainuojant Selenai, buvo kažkokių „techninių“ nesklandumų, tiesa, konkrečios trikdžių priežasties nepaminėjo.

Neseniai Selena viešai prabilo apie savo besikeičiantį kūną, sveikatos problemas ir ne visada malonų aplinkinių dėmesį.

Kalbėdama su tinklalaidės Giving Back Generation vedėja ir gera savo bičiule Raquelle Stevens, Selena prisipažino, kad visuomenės dėmesys – ne visada yra teigiamas. Jauna atlikėja papasakojo, kad apkalbos apie kūną, priaugtus kilogramus ją labai neigiamai paveikė. Ji taip pat prisipažino, kad jos kūnas dažnai keičiasi dėl sveikatos būsenos.

„Aš sergu vilklige ir turiu inkstų problemų, didelį kraujo spaudimą, man sunku susitaikyti ir susigyventi su šiomis sveikatos problemomis, pradėjau daugiau dėmesio kreipti į apkalbas apie kūną. Ne, vikligė mano svoriui įtakos neturi, tačiau visų šių ligų kombinacija – taip. Taip pat didelę įtaką mano gyvenimui ir sveikatai turi meditacija. Pastebėjau, kad žmonės mane pradėjo pulti. Juk kai kurie dalykai nuo manęs net nepriklauso. Tai tikrai sujaukė mano protą“, – sakė ji.

Naujausi straipsniai