„People's Choice“ apdovanojimų vedėja Jane Lynch pasijuokė iš tragikomiško „Mis Visatos“ finalo

Tomas Lennonas, Jane Lynch ir modelis Tika Camaj / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-10 15:17
Trečiadienio vakarą Los Andžele nugriaudėjo kasmetiniai „People's Choice“ apdovanojimai, kuriuose ceremonijos vedėja Jane Lynch nepraleido progos pasijuokti iš tragikomiško „Mis Visatos“ finalo, kuomet buvo karūnuota ne ta mergina.

Jane Lynch paskelbė, kad apdovanojimas bus įteiktas tam, kas jo dar niekada nėra gavęs – ir tas žmogus pasirodė esantis aktorius ir komikas Thomas Lennonas.

Tačiau kai šis sakė savo padėkos kalbą, Jane Lynch pertraukė jį pasakydama, kad ji suklydo, ir apdovanojimas iš tikrųjų turėjo atitekti „Mis Kolumbijai“ – tuo metu ant scenos pasirodė modelis Tika Camaj, parodijuojanti tikrąją „Mis Kolumbiją“.

Žmonės.lt primena, kad gruodžio 20-ąją per „Mis Visatos“ finalą nutiko iki šiol neregėtas dalykas – per klaidą nugalėtoja buvo paskelbta ir karūnuota ne ta mergina.

Per tiesioginę transliaciją ceremonijos vedėjas Steve'as Harvey padarė apmaudžią klaidą – lemiamą akimirką, kai verdikto laukė dvi finalininkės iš Kolumbijos ir Filipinų, paskelbė ne tos merginos vardą. Kolumbietė Ariadna Gutierrez per klaidą buvo karūnuota ir visa Kolumbija trypė iš džiaugsmo maniusi, kad „Mis Visatos“ titulą iškovojo antrus metus iš eilės ir trečią kartą istorijoje.

Tačiau visai netrukus džiaugsmą pakeitė nusivylimas – paaiškėjo, kad įvyko klaida, ir 2014-ųjų „Mis Visata“ kolumbietė Paulina Vega turėjo nuimti karūną nuo savo tautietės galvos ir perduoti ją tikrajai nugalėtojai – Piai Alonzo Wurtzbach iš Filipinų.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai