„Peonia“ sukūrė unikalią naujovę, veiksmingai kovojančią su odos senėjimu

Odos priežiūra / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-30 12:05
Tiek vyrus, tiek moteris liūdinantys odos senėjimo procesai atrodo sunkiai įveikiami. Norint išsaugoti jaunystę reikia apsišarvuoti kantrybe: rūpintis savo oda tiek iš vidaus, tiek iš išorės, investuoti į grožio priemones bei procedūras. Todėl prieš metus pristatyta „Peonia“ kosmetika ypatingai pradžiugino moteris – lietuviškos kosmetikos kūrėjos išsikėlė tikslą veiksmingai su senėjimu kovojančias mokslines technologijas panaudoti kremams, kuriuos už prieinamą kainą galėtų įsigyti kiekviena.

Jų pristatomas odą jauninančių priemonių rinkinys – tai trejetas priemonių, kurios kiekvienam užtikrina pačius geriausius ginklus kovai su senėjimu.

„Naujų mokslo technologijų sukūrimas užtrunka labai ilgai, jų teisingas pritaikymas gali spręsti žmonių problemas, tačiau daugeliu atveju mokslo atradimai paprasto žmogaus nė nepasiekia. Jie kainuoja brangiai, dažniausiai pritaikomi kuriant farmacinius produktus. Jeigu technologija gali pagerinti žmonių gyvenimo kokybę, tačiau nėra išnaudojamos visos jos galimybės, tai kokia iš to nauda? Būtent todėl kurdami „Peonia“ kosmetiką išsikėlėme misiją: mokslo galimybės gali būti prieinamos kiekvienam“, – pasakoja biochemijos mokslų daktarė, viena iš kosmetiką kuriančios įmonės „Peonia lab“ įkūrėjų Edita Mištinienė.

Po trejus metus užsitęsusių eksperimentų jai su komanda pavyko sukurti pasaulyje unikalų ACI™ kompleksą, kurio sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padeda odos ląstelėms aktyviau atsinaujinti, regeneruotis. Šį kompleksą sudarančios medžiagos buvo išgrynintos iš natūralaus šaltinio – ožkų priešpienio. Priešpienis yra mokslo plačiai tyrinėjama medžiaga, nes jis be galo turtingas įvairių naudingųjų iš žinduolių išgaunamų medžiagų. Jame gausu imunoglobulinų, augimo faktorių, antikūnų, vitaminų, mineralų, fermentų, aminorūgščių ir kitų specialiųjų medžiagų, padedančių apsisaugoti nuo įvairių mikroorganizmų ir aplinkos toksinų poveikio.

Apie 30-us gyvenimo metus žmogaus organizmas gamina tik apie 20 proc. augimo hormono, reikalingo ląstelėms atsinaujinti. Šis sumažėjimas jaučiamas ir odos paviršiuje – oda tampa mažiau elastinga, išryškėja raukšlės, pigmentinės dėmės ir kiti nemalonūs senstančios odos požymiai. Biologiškai aktyvaus ACI™ komplekse esantys augimo faktoriai efektyviai skatina ląstelių atsinaujinimą. „Peonia“ kremai praturtinti ir kitomis natūraliomis, odą drėkinančiomis, skaistinančiomis ir maitinančiomis medžiagomis: skirtingos molekulinės masės hialurono rūgštimi, kofermentu Q10, natūraliais vitaminais bei aliejais.

„Kurdamos kosmetiką daug eksperimentavome, tobulinome kremus – išgryninome tik tuos aktyviuosiu komponentus, kurie iš tiesų padeda jauninti odą. Klinikiniai tyrimai įrodė, kad mūsų pasirinkti būdai padeda mažinti raukšles ir pagerinti odos būklę. Ypač džiugina tai, kad produktai, pagrįsti naujausiais mokslo pasiekimais, yra prieinami kiekvienam – biologiškai aktyviomis medžiagomis praturtinti kremai kainuoja apie 20 eurų“, – pasakojo „Peonia lab“ įkūrėja ir vadovė Jūratė Kavaliauskaitė.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

„Peonia“ kosmetikoje yra šie biologiškai aktyvūs komplekso ACI™ komponentai, reikalingi odos ląstelėms atsinaujinti:

 • Augimo faktoriai – stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, kontroliuoja DNR replikaciją ir skatina audinių atsinaujinimą;
 • Biologiškai aktyvūs komponentai puoselėja odą, skatina odos ląstelių atsinaujinimo ir augimo procesus;
 • Fermentai veikia kaip natūralus antibakterinis komponentas ir turi antioksidacinį poveikį;
 • Baltymai ir imunoglobulinai apsaugo odą nuo bakterijų ir įvairių mikroorganizmų poveikio.

Odą jauninančių priemonių rinkinys su ACI™ kompleksu:

Stangrinamasis paakių serumas – atkuria odos ląsteles ir veiksmingai stangrina paakių, vokų sritis, mimikos bei juoko raukšleles.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Jauninantis drėkinamasis kremas – praturtintas kofermentu Q10, natūraliais aliejais bei hialurono rūgštimi, šis kremas užtikrina visapusišką odos drėkinimą.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Jauninantis maitinamasis kremas – stangrinantis bei puoselėjantis odos jaunystę kremas yra papildytas vitaminais A ir E, aminorūgštimis, aliejais bei hialurono rūgštimi – tai tikra odą maitinančių medžiagų bomba.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

„Peonia“ – naujiena! Efektyvi trijų žingsnių programa, padedanti kovoti su raukšlėmis.

Serumai su antioksidantu, retinoliu ir unikaliu ACI™ kompleksu – atgaivins, pamaitins ir atjaunins jūsų odą. Efektyvu ir paprasta, kaip 123.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

ANTIOXIDANT-1 serumas – unikali formulė, padedanti išlaikyti vitamino C stabilumą.

 • Padeda sumažinti odos senėjimo požymius.
 • Apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio.
 • Padeda atstatyti kolageno ir elastino lygį.
 • Sumažina odos pigmentaciją.

RETINOL-2 serumas – su vitaminu A, efektyvi priemonė prieš raukšles. Garsiausių pasaulio kosmetologų, modelių bei įžymybių itin vertinamas retinolis yra viena efektyviausių priemonių, padedančių kovoti su raukšlėmis

 • Sumažina raukšles.
 • Skatina ląstelių atsinaujinimą.
 • Užtikrina vitamino A prasiskverbimą ir stabilumą.
 • Mažina odos sudirgimą.

ACI™ serumas-3 – unikalus kompleksas, kurio sudėtyje dera išgryninti didesnės koncentracijos biologiškai aktyvūs ožkų priešpienio komponentai, praturtinti mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, kofermentu Q10, natūraliais aliejais ir vitaminais.

 • Atkuria odos ląsteles.
 • Stangrina, maitina, drėkina ir skaistina odą.
 • Saugo nuo UV spindulių.
Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

„Peonia“, pirmąją lietuvišką kosmetiką su biologiškai aktyviomis medžiagomis, galima įsigyti www.peonia.lt, taip pat „Douglas“ parduotuvėse Vilniuje (Gedimino pr. 16, PLC PANORAMA, PC EUROPA), Šiauliuose (PLC AKROPOLIS), dermatologinės estetikos centruose „Skinland“ Vilniuje ir Kaune. „Assorti“ parduotuvėse.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai