Penktąjį gimtadienį atšventusi grupė „ba.“ skelbia apie koncertą Kaune

Koncerto akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-19 10:11
Praėjusį penktadienį Vilniaus menų fabrike „Loftas“ savo penktąjį gimtadienį atšventusi grupė „ba.“ šiandien skelbia, jog gimtadienį paminės ir Kaune – balandžio 27 dieną grupė surengs koncertą lofte „Gargaras“.

„Emocijos po truputį atslūgsta ir pradedu suprasti, kas įvyko. Tai, be abejonės, buvo svarbiausias mūsų koncertas, kuris leido suprasti, kokią galią turi mūsų gerbėjai. Tai – didelis žingsnis visam grupės judėjimui“, – teigia grupės lyderis Benas Aleksandravičius.

Sėkmingiausią solinį koncertą su įspūdinga šviesų scenografija ir beveik pusantro tūkstančio kartu dainuojančių ir atviromis širdimis grupę priėmusių žmonių surengę „ba.“ nariai džiaugiasi savo gerbėjais ir tikisi dar vieną jų dalį pamatyti Kaune. Paskutinį kartą solinį koncertą Kaune „ba.“ surengė beveik prieš dvejus metus.

Dižiausiu trijų etapų projektu savo karjeroje – kino teatre pristatytu dokumentiniu filmu, fotografijų knyga „Chaosas manyje nieko naujo“ ir koncertu menų fabrike „Loftas“ savo penkmetį atšventusi grupė „ba.“ tvirtina, jog tai – tik pradžia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai