Penktadienio vakarą žinomi žmonės skubėjo į naujo baro sostinėje atidarymą

Vakaro akimirkos/ Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-16 12:53
Vilniuje duris atvėrė dar viena išskirtinė pasilinksminimo vieta, subūrusi žinomus šalies pramogų ir verslo atstovus – Vokiečių gatvėje triukšmingai atidarytas „Flamingo Lounge“ naktinis baras.

Egzotiško interjero klube šventinį vakarą svečių buvo apstu. Čia apsilankė Kanuose gyvenanti socialinių tinklų žvaigždės Viktorija Siegel su vyru Danieliumi Bunkumi, Simona Lipnė su vyru Mindaugu, fotografas ir profesionalus šokėjas Naglis Bierancas, televizijos ir radijo laidų vedėjai Orijus Gasanovas ir Simona Bandita, „Mis Lietuva 2014“  karūnos laimėtoja Agnė Kavaliauskaitė su sužadėtiniu šokėju Tomu Legenzovu ir kiti.

Vakaro akimirka/ Dariaus Kučio nuotr.
Vakaro akimirka/ Dariaus Kučio nuotr.

Kviestinė publika vaišinosi ne tik išskirtiniais, barmenų paruoštais kokteiliais, bet ir gomurį glostančiais užkandžiais. Prie didžėjaus pulto vidurnaktį stojo puikiai visiems žinomi radijo ir televizijos laidų veidai – Simona Bandita ir Orijus Gasanovas. Mėgstantys kaljaną čia atras dar neragauto skonio dūmus, kuriuos palaimino Lietuvos kaljanų asociacija.

Gera žinia ta, kad nuo trečiadienio vakaro iki šeštadienio paryčių veiksiantis baras prisitaikys prie lankytojų poreikių ir siūlys dvigubą baro konceptą: nuo septintos valandos vakaro iki vidurnakčio čia skambės lounge stiliaus muzika, o laikrodžio rodyklei išmušus dvylika baras virs tikra šokių aikštele.

Naujausi straipsniai