Penktadienio vakarą I. Zasimauskaitė leido vieningų lietuvių būry: „Tai – mano komanda“

Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-30 21:44
Kovo 30 dieną savo namuose Kauno „Žalgiris“ žaidė prieš Maskvos CSK. 20 val. prasidėjusias rungtynes stebėjo prisiekę krepšinio aistruoliai, o geriausioje šalies arenoje lankėsi žinomi žmonės. Štai šių metų Lietuvos „Eurovizijos“ atstovė Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė prisipažįsta – „Žalgiris“ – jos mylimiausia komanda. Atlikėja norėtų, kad taip pat vieningai mūsų kraštiečiai stebėtų ir jos laukiantį dainų konkursą Lisabonoje.

„Visada sergu už „Žalgirį“. Nesvarbu, kas benutiktų. Laimi ar pralaimi – tai mano komanda“, – savo mylimiausius žaidėjus palaiko Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė.

Šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtoja prisipažįsta vaikystėje labai mėgusi įvairiausius kiemo žaidimus. Nors krepšinio pati ji nežaidė, tačiau „Minusą“ ar „21“ – mielai. Kai berniukai Ievą priimdavo į savo ratą, ji prisimena su jais žaisdavusi Palemone.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kaune augusiai mergaitei meilę krepšiniui įskiepijo tėtis.

„Nuo vaikystės jis mane vesdavosi į rungtynes. Jau tuomet man tai atrodė kaip kažkoks ypatingas įvykis. Tiek žmonių susirenka vardan vieno tikslo“, – prisimena Ieva.

Kukli mergina atvirauja – profesionaliu krepšiniu šiuo metu nesidomi, tačiau rungtynes stebėti jai visuomet įdomu, ypač – kai greta mylimas vyras Marius. „Jei kažkokių niuansų nesuprantu, paklausiu vyro.“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ieva tik gali įsivaizduoti, kas būtų, jei su tokia pačia jėga lietuviai sirgtų už savo šalį „Eurovizijos“ dainų konkurse.

„Tikrai to norėčiau“, – šypteli „When We're Old“ atlikėja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai