Penktadienio horoskopas – vasario 24 d.

Planai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiandien draugystė taps ne tik abstrakčia sąvoka, bet vienu svarbiausių poreikių. Sieksite pagerinti savo gyvenimą, pasitelkę ne tik kolegų pagalbą, bet ir visokiausias savo idėjas bei naujus metodus. Stačia galva nerti į meilės ar kitus nuotykius nereikėtų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pasistenkite nebūti vieni, nes geriausiai jausitės žaisdami komandinius žaidimus. Tiesa, gavę progą pavadovauti, taip pat nepasikuklinsite. Tačiau kažin ar tokiu būdu pavyks ką nors pasiekti. Kolegos dar labiau jumis pasitikės ir žavėsis, jei pasiūlysite intriguojančius ir neįprastus projektus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visą dieną užsivertę darbais, jausitės pakylėti, ypač, kai pasijusite reikalingi ir, svarbiausia, už savo pastangas vertinami. Atsidūrę neįprastų aplinkybių pinklėse, nestokosite idėjų ir jas įgyvendinsite iki šiol neišbandytais būdais. Kai kurių ne visi sugebės suprasti, bet jūs nesivarginsite ką nors aiškinti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl savo patirties ir žinių jausitės visa galva aukštesni už kitus, tačiau to nederėtų pernelyg pabrėžti bendraujant su kitais žmonėmis. Visi be išimties norės pasirinkimų ir minčių laisvės, todėl leiskite ja pasimėgauti ne tik sau. Vakarop jūsų įsiaudrinusią širdį ar mintis sušildys kas nors iš bičiulių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums nebus lengva rasti tinkamus sprendimus, juolab kad vėliau juos rasite ne ten, kur ieškojote. Taigi, kai žmonės ar aplinkybės jus vers elgtis priešingai, nei norėtumėte, nesipriešinkite, o išbandykite savo jėgas kitame amplua. Galbūt tai padės jums rasti tai, ko labiausiai reikia sėkmingai darbo dienai?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Regis, šiandien būsite paskatinti į savo planus įtraukti kitą asmenį ir, atsižvelgus į jo ar jos nuomonę bei pageidavimus, pertvarkyti savo dienotvarkę. Tiesa, kai kurie pasiūlymai gali būti išties keistoki. Laimė, greit suprasite, kad turite ko iš savo partnerių ar priešų pasimokyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kažin ar ką nors pešite, šiandien siekdami visur įvesti tvarką, nes savotiškas chaosas ir neįprasti sprendimai bus būtini, kad pasiektumėte norimą rezultatą. Tai turėtų būti susiję su jūsų kasdienybe, sveikata ar buitimi. Kai kas nors iš kolegų paskatins padaryti ką nors neįprasto, padėkokite ir judėkite nurodyta kryptimi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Visą dieną aukosite tam, kas jums arčiausiai dvasios, kas džiugina ir kas verčia jūsų širdį plakti greičiau: vaikai, kūryba, mėgstama veikla, pramogos, saviraiška. Tiesa, kai kurie būdai, kurių imsitės norėdami pralinksminti save ar kitus, gali būti kiek keistoki. Beje, vakarop atsiras žmogus, kuris žinos, kaip jus pamaloninti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visą dieną labiau rūpinsitės savo privačiu gyvenimu, pro pirštus žiūrėdami į tai, kas vyksta darbe ar kitoje viešoje erdvėje. Ir visai nesvarbu, kurion pusėn nuklysite ar būsite nublokšti, bet kuriuo atveju išlošite ieškodami nepramintų takų. Tiesa, tai jums negarantuos ramybės ir užtikrintumo, bet pergalės skonis bus saldus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Didžioji dalis jums šiandien reikalingų kontaktų megsis lengvai, sklandžiai ir paprastai. Net ir tuomet, kai vėjas pūs į nugarą, atsižvelgdami į tai, ką girdite ar išmokstate, būkite pasiruošę keisti kryptį. Regis, jus pasieks ne tik pribloškiančios naujienos, bet ir užsimegs pažinčių su įdomiais žmonėmis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nebūsite abejingi tam, kas vyksta jūsų piniginėje. Ir jei ne tik saugosite, kad ji neištuštėtų, o pasitelksite išradingumą, neįprastus gebėjimus ar naujausias technologijas ją pagausinti, jums iškris kortos, nešančios materialinės gerovės pažadą. Dar turtingesni pasijusite vakare, kai būsite apdovanoti namų jaukumu ir artimųjų meile.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien rinksitės bet ką, tik ne paskęsti pilkoje minioje. Jaudinančių patirčių ir pažinimo paieškos jums leis nekreipti dėmesio į tai, kad ne visi supranta jūsų neįprastą elgesį ar dar keistesnę išvaizdą. Laimė, visa tai bus jums naudinga ir padės pritraukti ne vieną mielą asmenybę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Per dieną klaidžiodami tikruose ar išgalvotuose labirintuose, stiprybės semsitės savo nuojautose, o rankas nuleisite, kai aplankys baimės. Nežinodami, kodėl taip nutiko, rasite, kaip save pateisinti arba apkaltinti. Atleidimas sau ir atsikratymas to, kas slegia, jus išlaisvins ir sustiprins savivertę.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau