Penktadienio horoskopas – spalio 6 d.

Rudens dekoracijos / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiandien skubėsime siekti mums svarbių pergalių, tačiau tą skubėjimą kiek sulėtins pasiūlytos taisyklės, kurių iškart neignoruosime, o pastudijuosime ir panaudosime. Dienai baigiantis reikės išskirtinių įspūdžių ir jų tikrai patirsime, tačiau ar dėl to džiaugsimės, dar nežinia.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jums bus sunku išvengti skubos ir suvaldyti norą išsikovoti sau kuo patogesnę ir matomesnę vietą po saule. Aktyviai taikydami žinias ir užmegzdami ryšius su toli gyvenančiais žmonėmis įprasminsite savo dieną. Venkite audrų, kurias gali sukelti jūsų poreikis nuo kažko išsivaduoti ar pademonstruoti savo išskirtinumą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Nereikia nerimauti ir dar labiau slėptis nuo visų, jei šiandien kažkas jus išvadins nerangiais ar lėtapėdžiais. Veikite toliau nuo jus stebinčių akių – taip nesunkiai gausite palaiminimą savo sumanymams, ypač jei rimtai žvelgsite į bendradarbiavimą. Nieko nuostabaus, jei dienai baigiantis suprasite, kad sau rūpite labiau nei kam nors kitam.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks miego laikas jums reikalingas pagal horoskopą

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Įsitraukę į komandines veiklas, šiandien atrasite ir geriau realizuosite save. Pajudėsite dar toliau, jei neatmesite partnerių taisyklių ir rekomendacijų, o sujungsite savo tikslus su kitų žmonių tikslais. Vertėtų atidžiai išklausyti draugus, partnerius ir kitus gera linkinčius žmones bei įvertinti akimirkos žavesį. Draugai vakarop ras kuo jus nustebinti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Išloš visi, kurie rinksis per daug dieną neplanuoti ir mėgausis tuo, kas jiems siūloma. O pasiūlymų netrūks, kaip ir visokių nepatogių užduočių, kurios jūsų netrikdys. Regis, įgyvendindami savo tikslus, darbuositės iš širdies, stebindami kitus, iš kur tiek atkaklumo ir užsispyrimo darbui. Pasiruoškite vakare pakeisti savo planus.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien jums puikiai seksis tai, ką galima atlikti nedelsiant. Stengtis jus motyvuos atžalos, mėgstama veikla ar noras patirti įspūdžių. Kai ką iš savo planuojamų sumanymų atliksite neįtikėtinu greičiu, kai kas, nors ir stengsitės, liks neišpildyta, o visa kita teks iš esmės pergalvoti ar pakoreguoti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jei vos įsibėgėję pamatysite finišą, niekam nepavyks jūsų nuginčyti, kad yra kitaip. Labai norėsite lengvos ir greitos pergalės. Ypač veiklūs ir nenuilstantys būsite, turėdami galimybę panaudoti kokius nors jums ypač svarbius ir šiuo metu reikalingus įrankius. Beje, būkite pasiruošę atsisakyti to, kas jums trukdo judėti į priekį.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Priversti mokytis to, ką jums primygtinai siūlys partneriai, stebėsitės ir gal net piktinsitės, kai reikės elgtis spontaniškai ir negalvoti apie savo elgesio pasekmes. Išmokę naujų žaidimo taisyklių, rimtai išklausę gautą informaciją ir pateiktus pasiūlymus, galite nustebti, kai asmuo, kuriuo patikėjote, ims ir persigalvos.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Visas jėgas nukreipę į kasdienius darbus, pamiršite viską aplinkui. Darbo bus į valias, o jūs pasistengsite, kad niekas nebūtų geresnis už jus. Tam reikės jūsų pasitikėjimo savimi, sukauptų įgūdžių ir atsižvelgti į kiekvienos net pačios menkiausios užduoties svarbą. Tačiau nedvejokite, kai reikės priimti keistokus sprendimus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skirtingo paros laiko magija. Senolių patarimai, kurie padarys gyvenimą geresnį

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Niekas geriau už jus nežinos kaip pasiimti iš dienos viską, kas geriausia. Nors ir azartiškai sieksite teigiamų įspūdžių, jausite atsakomybę už kitų žmonių gerą nuotaiką. Norėdami kuo geriau sau iškeltus tikslus įvykdyti, būkite ne tik aktyvūs, bet ir pasiruošę ryžtis tam, kas kitomis dienomis jūsų nesudomintų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Norėsite tikslingai judėti savojo tikslo link, tačiau to padaryti negalėsite dėl visokių menkų nesusipratimų. Tačiau rasite, kaip įgyvendinti tik jums vieniems žinomus sumanymus dėl savo šeimos ir namų. Kuo kruopščiau vakare planuosite, tuo greičiau viskas sugrius.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ramybės šiandien bus mažoka, tačiau jūs apie tai neturėsite laiko galvoti. Vis kažkur skubėsite, su kažkuo kalbėsitės ir paskubomis vykdysite užduotis, nesusimąstydami, kas laukia vėliau. Tarp kolegų ar bičiulių rasite rimtų pašnekovų ir išgirsite jums svarbią nuomonę. Regis, vakaro planus teks perdėlioti vos saulei nusileidus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Žinosite dėl ko visą dieną plušate ir kaip geriausiai pasiekti to, kas jūsų sumanyta. Žinodami asmeninę ir savųjų sumanymų vertę, niekam neleisite to pakeisti, todėl netapsite lengvu laimikiu žvejams, neturintiems pakankamai patirties. Vakare gali tekti atlapoti piniginę tam, kam visai neketinote.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau