Penktadienio horoskopas – rugsėjo 8 d.

Rudens voratinklis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiandien būsime greiti, nesigilinsime į smulkmenas ir matysime tik savo tikslą. Tačiau nenorėsime dėl to, ko mums norisi, persistengti, nes būsime tikri, kad tai, ko mums reikia, turi atitekti be jokių pastangų. Nepatikliesiems ir norintiems įsiūlyti savus elgesio ar pasirinkimo būdus greitai atsuksime nugarą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Užsigeidę to, kas jums malonu, nenorėsite to savo trokštamo dalyko atsisakyti. Tačiau dėl pageidaujamos vietos nenorėsite ir labai stengtis, nes būsite tikri, kad ir taip jums priklauso visa, kas geriausia. Norinčius perkalbėti ar kitaip bandančius pakeisti jūsų nuostatą, pasistengsite patraukti šalin.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nenuostabu, jei jus šiandien kažkas išvadins tingiais, nesugebančiais laiku atlikti pavestos užduoties ar apšauks nerangiais. Iš tiesų tūrėsite ką veikti – užsiimsite tuo, kas nėra akivaizdžiai matoma. Ir tokiu būdu jausitės nuostabiai. Jei kas nors tą jūsų palaimą trikdys, tai nebent tie, kurie turi kitokią nuomonę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Įsitraukę į bendras dienos veiklas, atrasite save komandiniame darbe. Pajudėsite dar toliau, pasidalinę žiniomis, naujienomis, užmezgę pažintis ir sujungę savo tikslus su kitų žmonių tikslais. O jei palaikymo būtų mažoka, neskubėkite daryti išvadų visko neišsiaiškinę ir neatsiskirkite nuo bendražygių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite, kad jūsų norai pildytųsi? Tinkamai juos suformuluokite!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei norite, galite susigalvoti idealios dienos planą, tačiau kiek tų planų išsipildys, nežinia. Todėl išloš visi, kurie rinksis nieko neplanuoti ir mėgausis tuo, kas siūloma. O pasiūlymų netrūks, ypač iš partnerių pusės. Žinoma, tai stipriai nesutaps su jūsų profesiniais siekiais, kurie blaškys jus į visas puses.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tinkamai susidorosite su tais savo užmojais, kuriems nereikia daug laiko. Deja, jūsų aplinkoje atsiras gudručių, kurie kaišios nosį ne į savo reikalus ir pirštu rodys į visas jūsų klaidas ir klaideles. Net tuomet, kai įvykiai rikiuosis ne taip tvarkingai, kaip jums norėtųsi, savo tikslo iš akių nepamesite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vos įsibėgėję, matysite finišą. Jei būsite kietakakčiai, kurie nori viską daryti savaip ir vengia bendradarbiauti, ne kažin kaip seksis. Praverstų ne tik priimti kitų pasiūlymus, bet ir išbandyti tai, kas leidžia jums atrasti ką nors iki šiol neatrasto. Jei kažkas nutrūks, greit įsitikinsite, kad to jums visai nereikėjo.

SvarstyklėsSvarstyklės

nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Regis, ne savo noru rinksitės pamokas, kurias jums pasiūlys partneriai ar kiti jums svarbūs asmenys. Skubėkite kaip jie, kovokite kaip jie, siekite tikslo kaip jie, ir pamatysite, kas iš to išeis. Savo norus pareikš šeimos nariai, kuriems norėsite įtikti, tačiau laimėsite jiems nepataikaudami, o pasielgę priešingai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visas jėgas nukreipę į kasdienę veiklą, pamiršite viską aplink save. Darbuositės iš peties, nekreipdami dėmesio į nieką, kad tik viską pavyktų atlikti kuo greičiau. Tačiau vis tiek kažkas įstengs atitraukti jūsų dėmesį stulbinamu pasakojimu ar pritrenkiančiomis naujienomis, kurių girdėti visai nesinori.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip apsisaugoti nuo energinių vampyrų?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Niekas geriau už jus nežinos, kaip pasiimti iš dienos viską, kas geriausia. Ir niekas nedrįs jums nurodyti, ką pasirinkti ir kaip elgtis. O norinčiųjų tai padaryti atsiras. Kovodami už tai, kas malonu, rizikuodami ar kitaip siekdami to, kas jus vilioja, nepaskleiskite nepasitikėjimo viruso, dėl kurio džiaugsmo sumažės.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors ir labai tikslingai norėsite judėti link savojo tikslo, to padaryti negalėsite dėl to, kad norėsite viską sukontroliuoti – žmones, įvykius ir viską, kas su jais susiję. Kuo kruopščiau ir rūpestingiau viską planuosite, tuo mažiau į jus bus kreipiamas dėmesys. Apsidairykite, nes ir be to atsiras ką veikti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ramybės šiandien bus mažoka. Tačiau apie tai nebus kada galvoti, nes vis kažkur skubėsite, su kažkuo kalbėsitės ir paskubomis vykdysite smulkias užduotis, nesvarstydami apie pasekmes ar kitų nuomonę. Ir, tiesą sakant, taip daug geriau, nei braidyti po praeities klaidas, kurios išlįs lyg yla iš maišo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Netapsite visokių jūsų nevertų žvejų laimikiu, jei žinosite savo vertę. Tik jūs vieni spręsite, kas jums padeda ją sustiprinti. Ji dar labiau sustiprės, jei niekam, net draugams, neleisite jos menkinti ir atstumsite visus, kurie jumis nepasitikės. Nors dėl to diena nepalengvės, jūs galėsite išlikti orūs.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau